‘The Witcher’ beklenenden daha geç prömiyer yapabilir

Netflix‘in aynı adlı roman serisinden uyarladığı fantastik dizi The Witcher, prömiyerini beklenenden daha geç yapabilir.

Dizinin senaristi ve yürütücü yapımcısı Lauren Schmidt Hissrich, kişisel Twitter hesabından diziyle ilgili birtakım detayları paylaşırken prömiyerin 2020’ye uzayabileceğinin sinyallerini verdi. Her şeyi hızlıca halletmeye çalıştıklarını ve bu hızın başını döndürdüğünü söyleyen Hissrich, “kalite, hızdan önemlidir” dedi ve prodüksiyonun mümkün olan en kısa sürede hallolacağını ve sonucun güzel olacağını söyledi.

Hissrich’in açığa çıkardığı detaylardan bir diğeri ise ilk sezonun sekiz bölümden oluşacağı. Hissrich bölüm sayısının azlığının hayal kırıklığı yaratmaması gerektiğini, her bölümün aksiyon, karakter ve hikaye anlamında dolu dolu olacağını belirtti. Çekimlerin Doğu Avrupa’da gerçekleştirileceği de diziye dair bir başka detay.

Andrzej Sapkowski imzalı romanlar daha önce oyun, çizgi roman ve masa üstü oyunu olarak da hayranların beğenisine sunuldu. Romanlar ayrıca Polonya televizyonunda dizi olarak da izleyici karşısına çıktı.

The Witcher’ın showrunner ve yürütücü yapımcı koltuğu The Defenders ve Daredevil’de imzası bulunan Schmidt Hissrich’e emanet. Sean Daniel, Jason Brown, Tomek Baginski ve Jarek Sawko diğer yürütücü yapımcıları arasında.

Henry Cavill ‘The Witcher’ın başrolüne geldi

Netflix'in The Witcher dizisinin başrolüne Henry Cavill getirildi.

1575

The Witcher Televizyon Dünyasına Uyarlanıyor

Fantastik roman ve oyun serisi The Witcher, Netflix tarafından uyarlanıyor

1915