Thor Çekicini Taşa Vuruyor

Marvel'dan Thor: Ragnarok filminin uluslararası yeni fragmanı yayınlandı.

Thor: Ragnarok filminin uluslararası fragmanı yayınlandı. Asgard ve Thor için çok zor zamanların başladığı kesin. Cate Blanchett ise Hela olarak fragman da bile büyüleyici.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Taika Waititi oturuken, Thor karakterini Chris Hemsworth, Loki’yi Tom Hiddleston, Leydi Sif’i Jaimie Alexander, Odin’i Anthony Hopkins ve Heimdall’ı Idris Elba canlandıracak. Avengers serisinde Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakteriyle karşımıza çıkacak Tessa Thompson da filmin kadrosunda yer alıyor. Filmin kötü karakteri Hela rolünde ise müthiş aktris Cate Blanchett olacak.

 

“Thor serisinin yeni filminde Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, hapis olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik çekici de kendisinden alınmıştır  ve Asgard büyük bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgard’ı yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise Hela’dır. Ancak Thor, Asgard’ı kurtarabilmek için özgür kalmalı ve bunun için de karşısına Hulk’ı çıkaran yarışmayı kazanmalıdır.”

Thor: Ragnarok’un gösterim tarihi 27 Ekim 2017…

“Ocean’s 8″ oyuncu kadrosunda kimler var?

"Ocean's 8" filminden karakter posterleri yayınlandı.

3717

Avengers: Infinity War’dan yeni fragman yayınlandı

27 Nisan'da vizyona girecek Avengers: Infinity War'dan yeni fragman yayınlandı.

3644

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3371

Yol Ayrımı ve Mutluluk Zamanı’na Ayla darbesi

Box Office Türkiye rakamları açıkladı.

2870