Thor: Ragnarok’tan Yepyeni Fragman

Thor: Ragnarok filminden gelen yeni fragmanla heyecanımız daha da arttı.

Cate Blanchett’ın Thor: Ragnarok filmindeki Hela rolüyle Marvel Sinema Evreni’ne katılışına çok mutlu olduk. Görür görmez etkileniyorsunuz gerçekten. Yeni fragmanda olacak olan olaylar hakkında küçük detayları biraz daha fazla görüyoruz. Bakalım filmin karanlık tonu ile espri tonu dengesi nasıl olacak. En fazla merak ettiğimiz konulardan biri de bu. Biz heyecanlıyız tabii ki, fragmanı kaçırmayın diyoruz.

 

Filmin yönetmenlik koltuğunda Taika Waititi oturuken, Thor karakterini Chris Hemsworth, Loki’yi Tom Hiddleston, Leydi Sif’i Jaimie Alexander, Odin’i Anthony Hopkins ve Heimdall’ı Idris Elba canlandıracak. Avengers serisinde Hulk karakterini canlandıran Mark Ruffalo, Grandmaster karakterine hayat verecek olan Jeff Goldblum ve Valkyrie karakteriyle karşımıza çıkacak Tessa Thompson da filmin kadrosunda yer alıyor. Filmin kötü karakteri Hela rolünde ise müthiş aktris Cate Blanchett olacak.

“Thor serisinin yeni filminde Norse kıyametine tanık olacağız. Asgard’tan uzakta, hapis olan Thor çıkış yolu bulamamaktadır. Üstelik çekici de kendisinden alınmıştır  ve Asgard büyük bir yıkımın eşiğindedir. Ragnarok zamanı gelmiştir, eğer gerçekleşirse bütün Asgard’ı yok edecek olan yıkımın sorumlusu ise Hela’dır. Ancak Thor, Asgard’ı kurtarabilmek için özgür kalmalı ve bunun için de karşısına Hulk’ı çıkaran yarışmayı kazanmalıdır.”

Thor: Ragnarok’un gösterim tarihi 27 Ekim 2017…

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3493

Yol Ayrımı ve Mutluluk Zamanı’na Ayla darbesi

Box Office Türkiye rakamları açıkladı.

3014

Thor: Ragnarok Gişenin Lideri

Thor: Ragnarok gişedeki üstün performansını sürdürüyor.

3700

Ayla Gişenin Zirvesindeki Yerini Koruyor

"Ayla" filmi on günde bir milyonu aşkın seyirci tarafından izlendi ve gişenin zirvesindeki yerini korudu.

3206