Tom Hardy’li Al Capone filminin kadrosu belli oldu

2015 yapımlı Fantastic Four'un ardından, mafya lideri Al Capone'nin 10 yıllık hapishane dönemi sonrasını ele alan biyografik filmi Fonzo'yla Josh Trank, süper kahraman ve bilimkurgu filmlerine ara verip yeni bir rotayla dönüş yapıyor.

  • 13PAYLAŞIM
  • 2128OKUMA

10 yıllık hapishane döneminin ardından, 47 yaşındaki Al Capone’nin bunalıma sürüklenişi ve vahşi geçmişinin kendisine musallat oluşunun ele alınacağı Fonzo’da, Al Capone’ye 2015 yapımlı The Revenant filmiyle Oscar adaylığına layık görülen Tom Hardy hayat verirken, Capone’nin eşi Mae olarak karşımıza Linda Cardellini çıkacak. Deadline’da yer alan habere göre, kadrosunda Matt Dillon, Kyle MacLachlan, Jack Lowden ve Katherine Narducci gibi güçlü isimlerin yer alacağı filmin senaryosu da Josh Trank’in kaleminden çıkacak

Chicago’da büyük bir suç lideri olan Al Capone, federal ajan Eliot Ness tarafından yakalanarak hapse girer. Vergi kaçakçılığı yüzünden 10 yıl hapis yattıktan sonra 47 yaşında serbest bırakılır ve akıl sağlığını yitirmeye başlayarak 48 yaşında hayatını kaybeder.

Fonzo’nun vizyon tarihi ise henüz bilinmiyor.

Chasing Fonzo…🔥🙏🌅🇺🇸🌠🌠🌠🌠😇😇😇😇

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Al Capone filminin kadrosu genişliyor

Tom Hardy'li Al Capone filminin kadrosuna yeni isimler dahil oldu

2489