Tom Hardy’nin Dizisi Taboo’nun Fragmanı Yayınlandı.

Tom Hardy, Ridley Scott’la bir araya geldiği Taboo isimli diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayacak dizi, birkaç ay önce ilk fragmanıyla bizleri hayli heyecanlandırmıştı. Diziden 20 saniyelik kısa bir teaser daha yayınlandı. Tom Hardy’nin babası Chips Hardy ile beraber yazdığı, Ridley Scott’ın yapımcı koltuğunda oturduğu 8 bölümlük FX – BBC One ortak yapımızı […]

  • 27PAYLAŞIM
  • 4463OKUMA

Tom Hardy, Ridley Scott’la bir araya geldiği Taboo isimli diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayacak dizi, birkaç ay önce ilk fragmanıyla bizleri hayli heyecanlandırmıştı. Diziden 20 saniyelik kısa bir teaser daha yayınlandı.

Tom Hardy’nin babası Chips Hardy ile beraber yazdığı, Ridley Scott’ın yapımcı koltuğunda oturduğu 8 bölümlük FX – BBC One ortak yapımızı dizi, 1814 yılında geçecek. Hardy’nin canlandırdığı, 10 yıl sonra Afrika’dan Londra’ya geri dönüş yapan James Keziah Delaney isimli karakter etrafında gelişecek Taboo’nun kadrosunda Oona Chaplin (Game of Thrones), Jonathan Pryce (Game of Thrones) ve Michael Kelly (House of Cards) gibi isimler yer alıyor.

Venom’dan 2 yeni fotoğraf

Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı yılın merakla beklenen filmlerinden olan Venom 2'den 2 yeni görsel paylaşıldı

3829

Tom Hardy yeni filmi için işte bu hale geldi

Tom Hardy'yi Al Capone'a dönüştüren biyografi için oyuncu tanınmaz hale geldi.

3717

Tom Hardy’nin yeni filmi Venom’dan fragman geldi

Başrolünde ise Tom Hardy’nin yer aldığı, yönetmenliğini Ruben Fleischer‘ın üstlendiği Venom filminden yeni fragrman yayınlandı.

2527

2017’de Başlayan En İyi 17 Yabancı Dizi

2017’de yayınlanan ve çok sevilen 10 diziyi sizler için listeledik.

7536