Tom Hardy’nin Dizisi Taboo’nun Fragmanı Yayınlandı.

Tom Hardy, Ridley Scott’la bir araya geldiği Taboo isimli diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayacak dizi, birkaç ay önce ilk fragmanıyla bizleri hayli heyecanlandırmıştı. Diziden 20 saniyelik kısa bir teaser daha yayınlandı. Tom Hardy’nin babası Chips Hardy ile beraber yazdığı, Ridley Scott’ın yapımcı koltuğunda oturduğu 8 bölümlük FX – BBC One ortak yapımızı […]

  • 11PAYLAŞIM
  • 1792OKUMA

Tom Hardy, Ridley Scott’la bir araya geldiği Taboo isimli diziyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2017 yılında yayınlanmaya başlayacak dizi, birkaç ay önce ilk fragmanıyla bizleri hayli heyecanlandırmıştı. Diziden 20 saniyelik kısa bir teaser daha yayınlandı.

Tom Hardy’nin babası Chips Hardy ile beraber yazdığı, Ridley Scott’ın yapımcı koltuğunda oturduğu 8 bölümlük FX – BBC One ortak yapımızı dizi, 1814 yılında geçecek. Hardy’nin canlandırdığı, 10 yıl sonra Afrika’dan Londra’ya geri dönüş yapan James Keziah Delaney isimli karakter etrafında gelişecek Taboo’nun kadrosunda Oona Chaplin (Game of Thrones), Jonathan Pryce (Game of Thrones) ve Michael Kelly (House of Cards) gibi isimler yer alıyor.

2017’de Başlayan En İyi 17 Yabancı Dizi

2017’de yayınlanan ve çok sevilen 10 diziyi sizler için listeledik.

1719

Tom Hardy’li Venom Filminin Çalışmaları Devam Ediyor

Tom Hardy’li Venom filminin çalışmalarına tekrardan başlanıldı.

487

Tom Hardy Venom’da

Başarılı oyuncu Tom Hardy'nin Venom filminde yer alacağı Sony tarafından açıklandı.

15610

Yeni Alien Filmi Gösterimde

Prometheus’un 10 yıl sonrasını anlatacak olan Alien: Covenant bugün gösterime girdi!

4620