Türkiye Sinema Tarihinin Rekoru

Recep İvedik 5 gösterime girdiği ilk 4 günde elde ettiği izleyici sayısıyla rekor kırdı.

  • 61PAYLAŞIM
  • 10119OKUMA

Geçtiğimiz hafta gösterime giren Recep İvedik 5 gösterime girdiğinden beri toplam 1 milyon 890 bin 410 kişi tarafından izlenerek rekora imza attı.

Daha önce serinin 4. filmiyle Türkiye sinema tarihinin en fazla izlenen filmi rekorunu kıran Şahan Gökbakar yeni filmiyle en iyi açılış rekorunu geliştirmiş oldu. Ayrıca film Pazar günü 652.711 gişe rakamıyla bir günde en fazla seyirciyle buluşan film ünvanını da elde etti.

Box Office’in sıralamasında ikinci sırayı John Wick 2 alırken, üçüncü sırayı Karanlığın Elli Tonu elde etti. Ata Demirer’in Olanlar Oldu filmi dördüncü sırayı kapatırken, M.Night Shyamalan’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu Split beşinci sırada yer aldı.

Ata Demirer’den yeni film müjdesi

En son Ocak 2017'de vizyona giren "Olanlar Oldu" filminin ardından Ata Demirer, yeni filmi "Hedefim Sensin"in müjdesini hayranlarına verdi.

2349

Şahan Gökbakar Yeni Tiplemesi Kayhan İle Yine Güldürmeye Geliyor

Şahan, bu sefer Recep İvedik karakterinden vazgeçip Kayhan ile güldürmeye hazırlanıyor.

4158

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4669

Bir Büyük İsim Daha Dizi Dünyasında

M.Night Shyamalan da dizi sektörüne dahil oluyor. Başarılı yönetmenin nasıl bir iş çıkaracağını çok merak ediyoruz.

10280