Ve Yeni Tomb Raider Karşımızda

Yeniden sinema severlerin karşısına çıkacak olan Tomb Raider’dan ilk fotoğraflar geldi.

Bilgisayar oyunlarından uyarlama olan filmlerin geneli başarısız, pardon pardon, geneli çok kötü diyebiliriz. Belki birkaç tane eli yüzü düzgün olan var ama geneli gerçekten kötü. Mesela Doom filmini izlediniz mi, izlemeseniz de olur diyebiliyoruz, bu kadar net, kötü çünkü.

2016 içerisinde de çıkan farklı bilgisayar oyunlarından uyarlanan filmler ciddi anlamda eleştiri yağmuruna tutuldu. Büyük beklentiler ve iyi oyuncu kadrosuyla, bir umuttur, bu sefer çok iyi iş çıkar mı acaba dediğimiz Assassin’s Creed de tam anlamıyla yere çakıldı. Zaten oyunların filmlerinden bir beklentimiz yok ama şu işler güzel olsa da sevsek biz de demiyor değiliz. Bu sebeple yeni Tomb Raider’a saklıyoruz minik umutlarımızı.

İlk görüntüleri yayınlanan yeni Tomb Raider filminde ise son dönemde öne çıkan, Danish Girl’deki rolüyle 2016 Oscar ödüllerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü evine götüren Alicia Vikander Lara Croft” karakterini canlandıracak. Kendini kanıtlayan Alicia’nın nasıl bir Lara Croft olacağını merak ediyoruz.

Norveç’li Roar Uthaug’un yöneteceği filmin kadrosunda Walton Goggins, Daniel Wu, Dominic West gibi isimler yer alıyor. Filmin gösterim tarihi ise birazcık uzak, 16 Mart 2018..

Merakla beklenen Oscar adayları belli oldu!

Uzun zamandır merakla beklenen 91. Oscar Ödülleri adayları belli oldu.

4407

Oscar’da listeler belli oldu! Nuri Bilge Ceylan’a şok!

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi 9 ayrı dalda yarı finale kalan listeleri duyururken Nuri Bilge Ceylan'ın filmi listede yer almadı

5401

Hem Oscar Hem Altın Ahududu Sahibi Oyuncular!

İki zıt ödül töreni tarafından hem en iyi hem de en kötü gösterilen oyuncuları listeledik.

5537

Kobe Bryant Oscar aldı

NBA'in efsanevi oyuncularından olan ve 2016'da jübile yapan Kobe Bryant, 90'ıncı Akademi Ödülleri (Oscar) gecesinde, "Dear Basketball" (Sevgili Basketbol) adlı yapım ile "En İyi Kısa Animasyon" ödülün

3416