Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Judi Dench ve Ali Fazal‘ın başrollerini üstlendiği Victoria & Abdul kadrosunda Adeel Akhtar, Simon Callow, Michael Gambon, Eddie Izzard, Ruth McCabe, Tim Pigott-Smith, Julian Wadham, Olivia Williams yer alıyor. Ünlü bisikletçi Lance Armstrong skandalını konu alan Son Efsane ve geçtiğimiz yıl vizyona giren Florence filmleriyle karşımıza çıkan Stephen Frears yönetmen koltuğunda oturuyor.

 

“Genç bir katip olan Abdul Karim Kraliçe’nin tahttaki 50. yılı şerefine düzenlenen kutlamalara katılmak için Hindistan’dan gelmiştir. Kraliçe ise o sırada tahttaki uzun dönemini sorgulamaktadır. İkili yakınlaşır ve kısa sürede bir arkadaşlık kurarlar. Ancak bu bağlı arkadaşlık Kraliçe’nin ev halkı ve yakın çevresinin dikkatini çekmiştir, bu arkadaşlık hoş karşılanmamaktadır. Dostluk derinleştikçe, Kraliçe değişen bir dünyayı yeni gözlerle görmeye başlayacaktır.”

Senaryosu Lee Hall tarafından, Shrabani Basu imzalı Victoria & Abdul: The True Story of the Queen’s Closest Confidant kitabından temel alınarak yazılan film ülkemizde 22 Eylül’de vizyona girecek.

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

42959

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27790

Zirve Korsanların

Türkiye'de bu hafta en fazla izlenen film Karayip Korsanları: Salazar'In İntikamı oldu!

22022

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış ve İlkbahar

İlkbahar, Yaz, Sonbahar, Kış ve İlkbahar filmi ile 2003 yılına geri dönüyoruz!

15869