Vizyonda Öne Çıkan Filmler

Bu hafta vizyona giren ve sizler için önerdiğimiz filmlere buradan ulaşabilirsiniz!

  • 209PAYLAŞIM
  • 35042OKUMA

Tatlım Tatlım

Yılmaz Erdoğan’ın Haybeden Gerçeküstü Aşk adlı tiyatro oyunundan yola çıkarak yeniden sinema için uyarladığı ve yönettiği filmde bu sefer dört farklı çiftin hikayesini izleyeceğiz. Tiyatro oyununda Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ’nın başrolleri paylaştı bu eğlenceli hikayenin sinema filminde başrolleri Büşra Pekin, Serkan Kensin, Gupse Özay, Fatih Artman, Aylin Kontente, Bülent Emrah Parlak, Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu paylaşıyor.

The Space Between Us (Bu Dünyanın Dışında)

Mars’ta ilk doğan bebeğin hikayesi ilginizi çekebilir. Gardner Elliot (Asa Butterfield) Mars’ta doğan ilk bebek olur. Bilim insanları tarafından büyütülen Gardner sadece 14 insan tanır. 16 yaşına geldiğinde ise içindeki keşfetme hissi daha da büyür ve bir gün Dünyaya gitme şansı yakalayacaktır…Ancak Gardner için zamanla yarış bundan sonra başlayacaktır. Filmin başrollerini Carla Gugino, Asa Butterfield, Britt Robertson ve Gary Oldman paylaşırken yönetmenlik koltuğunda da Peter Chelsom oturuyor.

 

Beauty and the Beast (Güzel ve Çirkin)

Disney’in yeniden çekilen ve gerçek oyuncularla başka bir boyut kazanan çizgi filmlerine bir yenisi de bu hafta gösterime giren Güzel ve Çirkin ile ekleniyor. Filmin başrollerini Emma Watson ve Legion ile adını sıkça duyduğumuz Dan Stevens paylaşıyor. Bill Condon’un yönettiği film klasik karakterleriyle yeni bir uyarlama olarak sizleri sinema salonlarına davet ediyor.

Before I Fall (Ben Ölmeden Önce)

Samantha’nın tek bir güne sıkışan hikayesini izlemeye ne dersiniz! Hem arkadaşları hem de sevgilisiyle birlikte mutlu bir hayat yaşayan Samantha’nın hayatı bir kaza ile değişir. Kazanın sonucunda Samantha her gün aynı günü yaşamaya başlar. Filmin başrollerini Zoey Deutch ve Halston Sage paylaşıyor.

“Deliha 2” Filmi Yine Fena Güldürecek

Gupse Özay'ın sevilen tiplemesi Deliha, ilkokul arkadaşına kavuşuyor.

4134

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3430

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

43008

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27839