Vizyondaki filmler kaç gişe yaptı?

Bu hafta sonu sinema salonlarında hangi filmler izledi. İşte 16-18 mart gişe verileri...

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı Ailecek Şaşkınız 3. haftasında 342 bin 026 kişi tarafından izlendi ve listede birinci sıradaki yerini korudu.

Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerinde yer aldığı Kaybedenler Kulübü Yolda, vizyona girdiği ilk hafta 158 bin 901 kişi tarafından izlenerek listede ikinci sırada yerini aldı. Film, Kaan ve Mete ikilisinin tatil sonrası İstanbul’a dönüş yolculuğunda yaşadıklarını anlatıyor.

Listenin üçüncü sırasında 92 bin 916 kişi tarafından seyredilen Tomb Raider yer alıyor. Alicia Vikander’in, sevilen video oyun karakteri Lara Croft’a hayat verdiği Tomb Raider, babasının ani bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve bisikletli kuryelik yaparak geçinen Lara’nın, babasının akıbetini aydınlatma amacıyla girdiği yolda başından geçenleri anlatıyor.

Yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptığı oyuncu kadrosunda Şahin Irmak, İrem Sak, Gonca Vuslateri ve Emre Karayel gibi isimlerin yer aldığı Düğüm Salonu, 53 bin 839 kişi tarafından izlendi ve vizyona girdiği hafta listenin dördüncü sırasında yerini aldı.

Mehmet Aslantuğ’un başrolünde yer aldığı Direniş Karatay filmi 26 bin 172 kişi tarafından izlenerek listede beşinci sırasında kendine yer buldu

Haftanın gişe verileri belli oldu

Hafta sonu en çok hangi filmler izlendi? İşte 27 -29 Temmuz gişe verileri...

1537

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

2524

Gişe verileri belli oldu! (29 Haziran- 1 Temmuz)

Bu haftasonu sinemalarda en çok izlenen filmler belli oldu. İşte o filmler;

2128

Haftalık gişe verileri açıklandı!

Bu hafta sonu en çok hangi filmler tercih edildi? İşte 22-24 haziran gişe verileri

2447