War For the Planet of the Apes’ten TV Fragmanları

War For the Planet of the Apes filminin gösterime girmesine bir ay kaldı ve filmden yeni tanıtım fragmanları yayınlandı.

Daha önce de beyazperdeye farklı dönemlerde gelmiş olan Planet of the Apes serisi yeni serisiyle bir çok sinema severin dikkatini çekmişti. İlk olarak 2011 yılında ilk filmiyle yolculuğuna başlayan seri Rise of the Planet of the Apes ile başlamış, daha sonra 2014 yılında Dawn of the Planet of the Apes ile devam etmişti.

Serinin son halkasının yönetmenlik koltuğunda, daha önce Dawn of the Planet of the Apes filmini de yöneten Matt Reeves oturuyor. Matt Reeves’in son olarak solo Batman filminin de başına geçtiğini hatırlatalım. Serinin başrolünde ise, daha önceki iki filmde de olduğu gibi Ceasar’a hayat veren Andy Serkis var. Ayrıca filmin kadrosunda, Woody Harrelson, Steve Zahn, Judy Greer, Karin Konoval ve Chad Rook yer alıyor.

Serinin üçüncü filmini gösterim tarihi ise 14 Temmuz 2017

 

“War For the Planet of the Apes’te, Caesar’ın önderliğindeki maymunlar, intikamcı Colonel tarafından yönetilen ordu ile büyük bir savaşa başlayacak. Maymunların yaşadığı kayıplar yüzünden çektiği acılar sonrası Caesar, karanlık tarafıyla da yüzleşerek türünün intikamını almak için epik bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğun sonucunda karşılaşan Caesar ile Colonel kendi türleri ve gezegenin geleceği için ölümcül bir savaşa girişecek.”

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4039

Dizi Dünyasında Bu Hafta: Westworld, Genius, True Detective, Shameless

Dizi dünyasındaki gelişmeleri ve öne çıkan haberleri sizin için derledik.

5138

Reeves: Duygusal Bir Batman Hikayesi İstiyorum

The Batman filminin yönetmeni Kara Şövalye'nin yeni hikayesinin duygusal olmasını istiyor.

31297

Andy Serkis İle Sezar’ın Detayları

Maymunlar Cehennemi serisinde Andy Serkis'in canlandırdığı Sezar karakterinin detaylarını kaçırmayın!

31094