Will Smith’li Gemini Man’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Tayvanlı yönetmen Ang Lee’nin ilginç konusuyla dikkat çeken aksiyon filmine Will Smith’ten sonra Clive Owen’da katıldı.

willsmith

Mary Elizabeth Winstead “Gemini Man”in Kadrosuna Katıldı

Sayısız ödül ve başarının sahibi yönetmen Ang Lee, 2016 yılında çektiği “Billy Lynn’s Long Halftime Walk”tan sonra beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Önümüzdeki sene vizyona girmesi beklenen Gemini Man’in kadrosu yavaş yavaş oluşuyor.

Mary-Elizabeth-Winstead

Gelen bilgilere göre film kadın başrolünü de buldu. Yakın zamanda Fargo dizisinde boy gösteren Mary Elizabeth Winstead filmde Will Smith’in karakteri Henry’i izlemekle görevlendirilen bir ajanı canlandıracak. İki karakter kısa süre içinde birlikte çalışmaya başlayacak. Rol için Orphan Black’in yıldızı Tatiana Maslany de düşünülüyordu fakat rolü Winstead kaptı.

Clive Owen ve Will Smith “Gemini Man”de Buluşuyor

İki Oscar’lı yönetmen Ang Lee’nin yeni filmi “Gemini Man”den yeni haberler var. Tayvanlı yönetmenin ilginç konusuyla dikkat çeken aksiyon filmine Will Smith’ten sonra Clive Owen’da katıldı. Son olarak geçen sene “Valerian and the City of a Thousand Planets” filminde boy gösteren İngiliz oyuncu Gemini Man’de kötü adam rolünü üstlenecek.

Clive-Owen

Yönetmen ayrıca önümüzdeki haftalarda kadın başrol için Tatiana Maslany, Mary Elizabeth Winstead ve Elizabeth Debicki ile görüşecek. Will Smith’in takvimi de uyarsa filmin prodüksiyonunun ilkbahar gibi başlaması bekleniyor. Filmin yapımcıları Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger olacak. Gemini Man’in 4 Ekim 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Filmin konusu ise şöyle: Yaşlanan bir kiralık katil artık bu işlerden kurtulmak ister. Bunun için uğraşırken kendini bir savaşın içinde bulur. Savaştığı kişi ise kendisinin 25 yaş daha genç ve en dinç halindeki klonudur.

Men in Black Spin-Off Serisiyle Ekranlara Dönüyor

Sevilen bilim kurgu ve aksiyon serisi "Men in Black" yeni filmiyle geri dönüyor.

2566

Aladdin’den İlk Kare Geldi

Guy Ritchie'nin yönettiği Disney filmi Aladdin'den ilk görsel yayınlandı.

3304

Will Smith’li Netflix Filmi

Netflix’in merakla beklediğimiz yeni filmi Bright’dan yeni fragman yayınlandı

24927

Aladdin’in Kim Olacağı Belli Oldu

Disney Aladdin filmi için uzun zamandır aradığı başrol oyuncularını buldu.

34367