Will Smith’li Netflix Filmi

Netflix’in merakla beklediğimiz yeni filmi Bright’dan yeni fragman yayınlandı

Will Smith, Joel Edgerton ve Ejderha Dövmeli Kız ile çıkış yapan Noomi Rapace‘ın başrollerinde yer aldığı Netflix filmi Bright’dan merak uyandıran uzun bir fragman yayınlandı. Suicide Squad’ın yönetmeni David Ayer tarafından yönetilen filmi senarist Max Landis’in kaleminden çıkıyor.

“İnsanların, orkların, elflerin ve perilerin, bütün fantastik ırkların bir arada yaşadığı bir zamanda geçen film insan ırkından olan Ward ve ork Jakoby’nin üzerinden bir hikaye ile geliyor.  Gece devriyesinde partner olan iki polis memurunun aralarındaki farklılıkları aşmanın yanı sıra kanunu çiğneyenlerle de mücadele ettikleri sırada, günün birinde bildikleri dünya tehdit altına girer. Artık genç dişi elfi ve yanlış ellerde her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulduğu sanılan kutsal bir emaneti korumak için ortaklıklarını sıkılaştırmak zorundadırlar.”

 

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2674

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3325

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2856

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3175