Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

Hugh Jackman’ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

17 yıldır Hugh Jackson, Wolverine olarak sürdürdüğü kariyerini Logan filmininin ardından FOX ile olan anlaşmasının sona erdiğini ve bu karakterden emekli olduğunu söylemişti. Emeklilik nedeninin ise sağlık sorunları ve yaşının ilerlemesini olduğunu söylemişti.

DC ve Marvel karakterlerini canlandırmak isteyen Hollywood oyuncularının talepte bulunduğu, eğer şanslılarsa rolü kaptığı herkesçe biliniyor. Bu popüler akıma katılan son isim ise Keanu Reeves, Wolverine karakterine talip olduğunu açıkladı.

John Wick serisi ile sinemaseverlerin beğenisini kazanan Keanu Reeves, Wolverine hayranlarının yoğun talebi üzerine konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Yakın zamanda vizyona girecek Replicas filminin basın toplantısında sorulan soruları yanıtlayan Reeves, eğer talep gelirse seve seve Wolverine rolünü kabul edebileceğini söyledi. Bu rol dışında kabul edebileceği çizgi roman karakterinin olup olmadığı sorusu üzerine, aday olduğu başka karakter olmadığını belirtti.

Reeves geçtiğimiz yıllarda da Batman ve Wolverine olma talebinde bulunmuş ancak bu isteği gerçekleşmemişti.

Yapılan yorumlardan en dikkat çekeni ise Reeves’in, Wolverine gibi yıllar ilerlemesine yaşanmaması üzerine yapılan mizah oldu.

Yorumların bazıların da ise Keanu’nun bu role talip olduğu Wolverine karakterinin son filmde öldüğü ve artık bu karakterin devam edemeyeceği oldu.

 

John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

2436

John Wick: Chapter 3 filminden detaylar gelmeye başladı

John Wick serisinin devam halkası John Wick: Chapter 3 filminin detayları belli olmaya başladı

2573

John Wick’in Ekran Uyarlaması The Continental Geliyor

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti.

3798

The Greates Showman’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Film’de sıfırdan başlayarak Ringling Bros. Ve Barnum & Bailey Circus için bir ekip toplamaya çalışan Barnum’un hikayesi anlatılıyor.

3185