Woody Allen Filmine Yıldız Yağmuru

Barselona, Barselona, Annie Hall gibi filmlere imzasını atmış olan usta yönetmen Woody Allen’ın adı henüz açıklanmayan filminin kadrosu adeta yıldızlar geçidi.

Woody Allen’ın son filminin kadrosunda son yılların pop yıldızı Selena Gomez, kendi jenerasyonunun en yetenekli aktrislerinden Elle Fanning ve Hollywood’un yeni keşfi Timothée Chamalet’in bulunduğu açıklanmıştı. Filmin yeni oyuncuları da açıklandı. Yıldız oyuncu Jude Law, Diego Luna, Rebecca Hall, Liev Schreiber, Kelly Rohrbach, Annaleigh Ashford, Cherry Jones ve Will Rogers filmin kadrosuna katılan isimler oldu. Birçok yıldızı bir araya getiren filmin konusu ise henüz açıklanmış değil.

Wonder Wheel İse 22 Aralık’ta Vizyonda

Allen’ın, New York Film Festivali’nde prömiyerini yapacak olan bir diğer filmi Wonder Wheel’de ise Kate Winslet ve Justin Timberlake başrollerde yer alıyor. Ülkemizde 22 Aralık’ta vizyona girecek filmin yönetmenliğinde ve senaryosunda Woody Allen imzası bulunurken, filmin kadrosunda ise Juno Temple, Max Casella, Debi Mazar, Jim Belushi, Geneva Carr, Tony Sirico ve Steve Schirripa gibi isimler de yer alıyor.

Sherlock Holmes 3 geliyor mu?

Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğuna oturduğu 2009 yılında başlayan Sherlock Holmes macerası hem ülkemizde hem de dünya çapında gişe ve beğeni olarak gözardı edilemez bir başarıya imza atmıştı.

3679

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3686

Sinemanın Aykırı Yönetmeni Woody Allen

Woody Allen, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en üretken yönetmenlerinden biri. Tamamen kendine özgü çektiği filmleriyle, onu anlamak çoğu zaman oldukça güçtür.

4001

Woody Allen’ın Yeni Filmi Tartışmalara Sebep Olacak

Henüz ismi netleşmeyen Woody Allen’ın yeni filmi yetişkin bir adam ile 15 yaşındaki bir genç kızın seksüel ilişkisini de içermesinden dolayı tartışmalara sebep oluyor.

3052