Yanlış Anlama 10 Kasım 2017’de Sinemalarda

Yanlış Anlama filmi 10 Kasım 2017'de vizyona giriyor.

yanlış anlama

10 Kasım 2017’de vizyona girecek “Yanlış Anlama” filminin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez gibi isimlerin yanı sıra Azerbaycan‘ın ünlü isimleri Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin de kadroya eşlik ediyor.

Levent Cengizhan’ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor.

“Yanlış Anlama” Filminin Galası Baba Sahne’de Yapıldı

Baba Sahne’nin kurucusu ünlü oyuncu Şevket Çoruh iki heyecanı bir arada yaşadı. Yanlış Anlama filminde komik karakterlerden birine can veren Şevket Çoruh, Baba Sahne’nin ilk film galasının da heyecanını yaşadı.

Yanlış Anlama Filminin Konusu:

İstanbul’da yaşayan ve maddi zorluklar yaşayan bir aile, hiç beklemedikleri bir zamanda gelen bir mektupla parasal sıkıntıların sonuna geldiklerini düşünerek umutlanmıştır. Nitekim mektupta kendilerine bir miras kaldığı yazmaktadır ve mirası alabilmek için Azerbaycan’a, Bakü’ye giderler. Bakü’de onları karşılayan ve misafir eden aileyle birlikte geride kalan listedeki tüm maddeleri tamamlamaları gerekmektedir. Ancak birlikte geçireçekleri 10 gün boyunca, iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları izleyeceğiz. Yaşanan birçok yanlış anlama, önceden tahmin edilemeyen olaylarla karşılaşmalarına neden olacaktır.

2017’nin en çok beklenen filmleri arasında ikinci sırada olan “Yanlış Anlama” 10 Kasım’da vizyona giriyor.

Yanlış Anlama Filminin Fragmanı

Şevket Çoruh’lu Türk İşi Frankenstein İçin Geri Sayım Başladı

Merakla beklenen yerli komedi "Canavar Gibi Frankenstein" vizyon tarihini belli oldu.

2821

Yerli Sinema Gündeminde Bu Hafta: Yanlış Anlama, Paramparça ve Müslüm

Vizyona hazırlanan yerli sinema filmlerinden bu hafta çıkan haberler, yepyeni fragman ve posterleri sizin için listeledik. İşte yerli sinema gündeminde öne çıkan başlıklar...

2853

Vizyon Filmleri – 10 Kasım 2017

10 Kasım 2017'de gösterime girecek olan 6 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3112

Yanlış Anlama Ne Zaman Vizyonda?

Yanlış Anlama filmi, Türkiye'nin ve Azerbaycan'nın sevilen komedi oyuncularını bir araya getiriyor.

4039