Yanlış Anlama Ne Zaman Vizyonda?

Yanlış Anlama filmi, Türkiye'nin ve Azerbaycan'nın sevilen komedi oyuncularını bir araya getiriyor.

Levent Cengizhan‘ın yapımcılığında, DADA Yapım imzalı filmde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez gibi isimler bulunuyor. Azerbaycan’nın ünlü isimleri Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin da kadroda yer alıyor.

“Türkiye’de zor duruma düşmüş bir aile, kendilerine Azerbaycan’dan kalan miras için kalkar, Bakü’ye gider. Azeri ve Türk aile, mirası alabilmek için onlara verilen listedeki maddeleri birlikte yapmak zorundadır. Türk oyuncular ve Azerbaycan’ın en iyi oyuncuları Ferda Amin, İslam Mehreliyev’in de yer aldığı macera başlar. Ama gel gör ki iki aile birbiriyle bir türlü anlaşamaz. İstanbul’un tarihi semtlerinde başlayıp, Azerbaycan’ın benzersiz şehri Bakü sokaklarına uzanan bu macerada, bizi bol kahkaha, aksiyon, dram ve aşk bekliyor.”

Türkiye ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkilerin komik bir hikayesiyle beyaz perdeye taşıyan film, 10 Kasım’da Türkiye sinemalarıyla aynı zamanda Azerbaycan’da da gösterime girecek.

Yerli Sinema Gündeminde Bu Hafta: Yanlış Anlama, Paramparça ve Müslüm

Vizyona hazırlanan yerli sinema filmlerinden bu hafta çıkan haberler, yepyeni fragman ve posterleri sizin için listeledik. İşte yerli sinema gündeminde öne çıkan başlıklar...

2989

Vizyon Filmleri – 10 Kasım 2017

10 Kasım 2017'de gösterime girecek olan 6 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3297

Yanlış Anlama 10 Kasım 2017’de Sinemalarda

Yanlış Anlama filmi 10 Kasım 2017'de vizyona giriyor.

4239