Bu Yaratıkları İzlemeyi Seviyoruz!

Tuhaf yaratıkların, acayip canavarların, şirin ama korkutucu varlıkların içerisinde yer aldığı 5 filmi hatırlamak ister misiniz?

  • 81PAYLAŞIM
  • 13486OKUMA

5 – King Kong – (2005)

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Adrien Brody,  Naomi Watts,  Jack Black,  Andy Serkis,  Thomas Kretschmann…

IMDB Puanı: 7,2

Lord of the Rings üçlemesi ile sinema dünyasının en yetenekli yönetmenlerinden biri olduğunu kanıtlayan Peter Jackson’ın elinden çıkan bu King Kong filmini listeye ekliyoruz çünkü yeniden çevrim olan King Kong ilk defa bu denli bir teknolojiyle karşımıza ilk defa çıkmıştı. King Kong’un hikayesini de göz önüne aldığımızda onu da çok sevdiğimizi, sevdiğinizi biliyoruz.

King Kong Filminin Konusu

Carl Denham, üzerinde çalıştığı filmini tamamlamak için olabileceği en mükemmel yerdedir. Kafatası Adası. Carl, uzun süre aradığı başrol oyuncusunu yeni bulmuştur. Bu talihsiz rolü üstlenecek olan kişi Ann Darrow’dur. Hiç kimse bu adada karşılaşacakları şeylerden haberdar değildir. Neden bu denli gizemli olduğunu da bilmezler ama kısa süre içinde bunun cevabını bulacaklardır. Bu gizli adada yaşayan bir dev goril vardır ve bu vahşi hayvan ansızın Ann’i ele geçirir. Ona aşkla bağlanır. Carl ve Ann’in yeni aşkı Jack Driscoll birlikte ormanın derinliklerine girip King Kong’u ve Ann’i bulmak zorundadırlar. Üstelik onları türlü yaratıklar beklemektedir.“

King Kong Fragman

 

Geri 1 2 3 4 5 6

Vizyon Filmleri – 3 Kasım 2017

3 Kasım 2017'de gösterime girecek olan 6 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3122

Bu Gece Evde Korku Filmi İzlemek İçin 5 Neden

Cadılar Bayramı’nda evde kalıp korku filmi partisi düzenlemeye ne dersiniz?

4015

Cadılar Bayramı’na Özel Korku Film Önerileri

Ülkemizde seküler bir kutlama haline Cadılar Bayramı için bir parti planınız yoksa, 31 Ekim akşamını korku filmleri eşliğinde bir Halloween gecesine dönüştürebilirsiniz.

3878

Vizyon Filmleri – 27 Ekim 2017

27 Ekim'de gösterime girecek olan 4 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

9692