Yeni Bond Sen Ol Tom

Daniel Craig'den sonra James Bond rolünü kimin üstleneceği merak konusuyken adaylardan biri olan Tom Hardy'den özel açılamalar geldi.

Tom Hardy, hem James Bond hayranlarının hem de ajan filmlerini, hikayelerini sevenlerin yeni Bond olmasına asla hayır diyemeyeceği bir oyuncu. Farklı türlerde sergilediği başarılı ve ilgi çekici karakterlerle bunu çoktan kanıtladı. Önemli filmlerde ve serilerde yer alan, Christopher Nolan ile kariyerini zirveye taşıyan başarılı oyuncunun bir sonraki durağının ise James Bond olup olamayacağını şuan bilemiyoruz.

Christopher Nolan

Yönetmesi Harika Olmaz Mı?

Tom Hardy’nin James Bond ile ilgili bir kaç kelimeden oluşan dikkat çekici cümleleri bir anda odak noktası olmasını sağladı. Hardy bir söyleşisinde:”Size Bond ile ilgili net şeyler söyleyemem, işin temelinde bu vardır, konuşursan rolü alma şansın çok azalır.” dedi. Açık açık görüşüyoruz ama bakalım dedi aslında, biz öyle algılıyoruz. Ancak başarılı aktörün sözleri bununla sınırlı kalmadı, bambaşka bir konunun kapısını açtı:”James Bond filmleri Daniel Craig ve yönetmenler Mendes ile Broccoli sayesinde çok başarılı ve ulaşılması zor bir noktaya taşındı. Tekrar harika işler çıkartmak için bambaşka bir hayal gücü gerekebilir ve bunu yapanın Christopher Nolan olduğunu düşünsenize, bence harika olur.” Tom Hardy uzun zamandır beraber çalıştığı Nolan’ın bu işe de el atmasını ve muazzam filmler yapmasını istiyor net olarak, hatta neden beraber yapmasınlar! Bizim de bir itirazımız yok, biz de çok isteriz! Bakalım Daniel Craig’den sonra 007’nin bayrağını kim devralacak…

Venom’dan 2 yeni fotoğraf

Tom Hardy'nin başrolünde yer aldığı yılın merakla beklenen filmlerinden olan Venom 2'den 2 yeni görsel paylaşıldı

3731

Eski Bond’un favorisi Tom Hardy!

Eski James Bond Pierce Brosnan favori 007 adayını açıkladı.

3805

Tom Hardy yeni filmi için işte bu hale geldi

Tom Hardy'yi Al Capone'a dönüştüren biyografi için oyuncu tanınmaz hale geldi.

3630

Tom Hardy’nin yeni filmi Venom’dan fragman geldi

Başrolünde ise Tom Hardy’nin yer aldığı, yönetmenliğini Ruben Fleischer‘ın üstlendiği Venom filminden yeni fragrman yayınlandı.

2478