Yeni Sherlock Holmes belli oldu

Sherlock Holmes ile Henry Cavill'in adı yan yana geldiğinde ilk akla gelen isim olmasa da İngiliz yıldız, bu karaktere can verecek yeni isim olacak.

  • 15PAYLAŞIM
  • 2482OKUMA

Sherlock Holmes ile Henry Cavill’in adı yan yana geldiğinde ilk akla gelen isim olmasa da İngiliz yıldız, bu karaktere can verecek yeni isim olacak.

The Enola Holmes Mysteries kitap serisinden uyarlanacak filmde baş karakter Enola Holmes’u Stranger Things’ten tanıdığımız Millie Bobby Brown oynayacak.

Sir Arthur Conan Doyle’un kaleme aldığı Sherlock Holmes romanlarında Enola Holmes, Sherlock ve Mycroft Holmes’un küçük kardeşi olarak yer alıyordu, proje aşamasındaki bu filmin hikayesi de Enola etrafında şekillenecek. Brown ve Cavill’e Sherlock ve Enola Holmes’un annesi rolünde Helena Bonham Carter eşlik edecek.

Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen filmin yönetmeni Killing Eve ve Fleabag gibi dizilerle adını duyuran Harry Bradbeer olacak. Filmin  ne kadar başarılı olacağı ise merak konusu. Cavill’i en son Mission Impossible – Fallout filminde beyazperdede izlemiştik. Millie Bobby Brown ise şu aralar 3. Sezonu ile gündemde olan Stranger Things dizisi ile meşguldu

Sherlock Holmes 3 geliyor mu?

Guy Ritchie'nin yönetmen koltuğuna oturduğu 2009 yılında başlayan Sherlock Holmes macerası hem ülkemizde hem de dünya çapında gişe ve beğeni olarak gözardı edilemez bir başarıya imza atmıştı.

3000

Sherlock’un Ekranlara Dönüş Tarihi Belli Oldu

Popüler BBC dizisi Sherlock’un ortak yapımcılarından Mark Gatiss, beşinci sezon için en erken tarihi açıkladı.

3143