Yerli Komedi “Dümdüzz Adam”dan fragman geldi

Yerli komedi filmi "Dümdüzz Adam" 15 Haziran'da sinemalarda!

Kendi halinde bir taksici gün içinde nasıl maceralar yaşayabilir? İşte yepyeni yerli komedi Dümdüzz Adam bu sorunun cevabını sizi şaşırtacak derecede dolduruyor ve bir taksi şoförünün başına gelebilecek en komik maceraya imza atıyor. Filmden ilk fragman da seyircilerin beğenisine sunuldu.

Saf ve kendi halinde bir taksi şoförü olan Ferdi dedesi Cemşit ile birlikte yaşar. Cemşit, sadece telefonda mesajlaştığı Tatyana’ya aşık olmuştur. Tatyana Bulgaristan’dan Türkiye’ye gelmek için 10 bin Euro isteyince, Cemşit tarlasını satmaya karar verir. Ferdi, dedesine Tatyana’nın dolandırıcı olduğunu söylese de onu ikna edemez ve emlakçıya doğru yola koyulur. Bu esnada kaza yapar ve Kader isimli bir kadına çarpar. Genç kadın kaza sonrası hafızasını yitirir. Ferdi, Kader’i nereye götüreceğini bilemez ve onu da arabaya alarak yola devam eder. Ferdi, bir yandan dedesi ile uğraşıp Kader’in hafızasının gelmesi için planlar yaparken bir yandan da taksiye binen müşterilerle uğraşır. Fakat başındaki sorunlar sadece bunlar değildir. Ferdi yol boyunca iki deli, bir soyguncu, mafya, arabada unutulan cüzdan ve daha birçok sorunla uğraşmak zorunda kalır.

Genellikle korku filmlerine attığı imzalar ile tanınan Murat Toktamışoğlu’nun komedi denemesi “Dümdüzz Adam”, başrollerine Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Ersin Korkut’u oturtuyor. “Dümdüzz Adam”da Hamdi Kahraman, Cem Korkmaz, Levent Sülün ve Tayfun Sav da yer alıyor. “Dümdüzz Adam” 15 Haziran’da sinemalarda!