Zirve Yine Değişmedi

Hızlı ve Öfkeli 8 gişedeki başarısına üçüncü haftası itibari ile son sürat devam ediyor.

  • 101PAYLAŞIM
  • 16947OKUMA

Listenin bu haftadaki galibi yine Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. devam halkası oldu. Filmde bu kez aileyi dağıtan bol aksiyonlu Hızlı ve Öfkeli 8 başarılı bir açılış yaparak ilk haftasında 100,1 milyon dolar kazanmıştı. Bu hafta da 19,9 milyon dolar kazanan yapım 250 milyon dolarlık bütçesinin yarısını çıkardı.

Listenin 2. sırasını eğlenceli komedi filmi How to be a Latin Lover aldı. Film ilk haftasında 12,2 milyon dolar kazandı. Listenin 3. sırasında ise Baahubali 2: The Conclusion yer alıyor. Büyük ses getiren Hint filmi Baahubali’nin devam halkası açılışını 10,3 milyon dolar ile yaptı.

Bir bebeği gizli ajan yapan eğlenceli yapım Patron Bebek 5. haftasında 9,3 milyon dolar kazanmayı başardı. Film böylece 5 haftada toplam 148,7 milyon dolara ulaştı.  Emma Watson’ın yanı sıra Tom Hanks ve John Boyega gibi isimleri de kadrosunda bulunduran The Circle geçtiğimiz hafta vizyona girdi. Film açılışını listenin 5. sırasından, 9 milyon dolar ile yapmış oldu.

Harry Potter serisinden sonra da Bling Ring, Colonia, Korku Terapisi gibi filmlerde de yer alan Emma Watson ve Legion ile başarılı olan Dan Stevens‘ın başrollerini üstlendiği Güzel ve Çirkin bu hafta 6. sırada yer aldı. Beğeni toplayan masal uyarlaması 7. haftasında 6,8 milyon dolar kazandı.

ABD Box Office’te zirve Meg: Derindeki Dehşet’in!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir yapımın olurken, listede 3 yeni film

3056

ABD Box Office hafta sonu açıklandı!

Geçtiğimiz hafta sonu için ABD box office verileri belli oldu. ABD'de hafta sonu seyirci rakamlarına göre derlenen box office listesinin zirvesi bu hafta yeni bir filmin olurken, listede 2 yeni film k

2209

Otel Transilvanya $44 milyonla Box Office ABD’de zirveyi kaptı!

Haftasonu ABD Box Office verilerine göre Otel Transilvanya $44 milyonla birinci sıraya yerleşti.

3542

Tom Hanks’in en iyi 10 filmi

Ünlü aktör Tom Hanks'in en iyi 10 filmini sizler için derledik.

3553