“10×10″dan altyazılı fragman geldi!

Klostrofobik gerilim 10x10'dan altyazılı fragman yayınlandı. Karakter odaklı, sürükleyici bir hikaye vadeden film, suçlunun kim olduğunun belirsizleştiği bir hikaye anlatıyor.

Dışarıdan sıradan bir adam olarak gözüken Lewis, aslında oldukça karanlık sırları olan biridir. Bunların en önemlisi de çiçekçi olan Cathy’ye karşı beslediği gizli takıntıdır. Genç kadından intikam almayı kafasına koyan Lewis, en ince ayrıntısına kadar her şeyi hesapladığı bir plan yapar ve Cathy’yi gün ışığında Atlanta’dan kaçırır. Onu oldukça küçük, ses yalıtımlı bir odaya kitleyen Lewis’in planı; Cathy’nin geçmişindeki karanlık bir sırrı itiraf etmesini sağlamaktır. Fakat Cathy’nin pes etmeye niyeti yoktur…

Güzel ve Çirkin’in Gaston’u, Hızlı ve Öfkeli serisinin Shaw’ı olarak sektörün favori kötü adamlarından biri olan, Hollywood’un geç ama verimli keşfi Luke Evans’a başrolde Kelly Reilly’nin eşlik ettiği gerilim filmi “10×10″in yönetmen koltuğunda, ilk yönetmenlik deneyimine imza atacak olan Suzi Ewing oturuyor. Senaryosunda Noel Clarke’ın imzası olan gerilimde Olivia Chenery, Jill Winternitz, Benjamin Hoetjes ve Keila J. Brown da yer alıyor. “10×10” 11 Mayıs‘ta ülkemizde sinemalarda dönmeye başlayacak.