13 Reasons Why’dan fragman

Netflix, merakla beklenen dizisi 13 Reasons Why'ın (Ölmek İçin On Üç Sebep) 2. sezon resmi fragmanını paylaştı!

13 Reasons Why’ın ikinci sezonu Hannah’ın ölümünden sonra olanları ve karakterlerimizin yaşananların ardından toparlanma sürecini konu alıyor. Liberty Lisesi yargılanmaya hazırlanmaktadır, ancak birileri Hannah’nın ölümünü saran gerçeği saklamak için hiçbir şeyden vazgeçmez. Liberty Lisesi mahkemeye gitmeye hazır fakat birisi Hannah’nın ölümüne dair gerçekleri saklamak için her şeyi göze alır. Gerçeği ortaya sunan polaroidleri bulan Clay ve sınıf arkadaşları, rahatsız edici sırları ve bunları saklamak için  yapılanları öğrenir.

13 Reasons Why’ın 2. sezonu ilk sezonun ardından akıllarda kalan soruları yanıtlıyor. Jessica yaşadığı olayın ardından nasıl toparlanıyor? Bryce adalete teslim edilecek mi? Clay, Hannah’ın yıkıcı kaybının üstesinden nasıl gelecek? Alex’e ne oldu? Tyler yaşadıklarıyla nasıl başa çıkacak ve ne gibi kararlar alacak.

13 Reasons Why oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Katherine Langford, Kate Walsh, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice, Alisha Boe, Christian Navarro, Miles Heizer, Devin Druid, Annie Winters, Tommy Dorfman,  Sosie Bacon, Steven Weber ve Samantha Logan gibi isimler yer alıyor.  Senaristliğini ve yapımcılığını Brian Yorkey’in üstlendiği yapımın yürütücü yapımcılığında Selena Gomez, Mandy Teefey, Kristel Laiblin, Anonymous Content Steve Golin ve Joy Gorman bulunuyor.

13 Reasons Why dizisi 2. sezondan ilk görüntüler

Netflix, 13 Reasons Why(Ölmek İçin 13 Sebep) dizisinin 2. sezonundan ilk görüntüleri paylaştı!

2709

2017’de Başlayan En İyi 17 Yabancı Dizi

2017’de yayınlanan ve çok sevilen 10 diziyi sizler için listeledik.

7476