19 Mayıs’ta Vizyonda

The Ottoman Lieutenant'ın Türkiye'deki gösterim tarihi belli oldu.

  • 103PAYLAŞIM
  • 17224OKUMA

Amerika Ermeni Ulusal Komitesi’nin tüm sinema salonlarına ve okullara mesaj göndererek gösterimini boykot edeceğini açıladığı The Ottoman Lieutenant, 19 Mayıs‘ta Türkiye’de de vizyona girecek.bir

Holywood’un veteran oyuncusu Ben Kingsley’in ve Josh Harnett’ın da kadrosunda bulunduğu The Ottoman Lieutenant heyecan verici oyuncu kadrosuyla merakla beklediğimiz bir film. Başrollerini Michiel Huisman ve Hera Hilmar paylaştığı yapımda aynı zamanda ülkemizin değerli iki oyuncusu da olacak. Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem’i de izleme şansına sahip olacağız.

 

“Osmanlı döneminin son yıllarında, 1.Dünya Savaşı zamanında geçen hikayenin temelinde Amerika’lı bir hemşire ile bir Osmanlı subayı arasında yaşanan aşk hikayesi var.”

Yönetmenlik koltuğunda Joseph Ruben‘in oturduğu filmin senaryosunu Jeff Stockwell yazdı.

 

Haluk Bilginer’in Forget About Nick’inden Türkçe fragman

Oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer'in de yer aldığı, Margarethe von Trotta'nın yönetmenliğini üstlendiği Eski Kocam(ız) (Forget About Nick) filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı

3871

Usta Aktör Haluk Bilginer’den Yeni Film

Usta aktör Haluk Bilginer, Özge Özpirinçci ve Ali Atay'la birlikte aynı filmde rol alacak.

3542

Cingöz Recai Filminin Karakter Posterleri Yayınlandı

Yönetmenlik koltuğunda Onur Ünlü‘nün oturduğu Cingöz Recai filminden karakter posterleri yayınlandı.

22194

Osmanlı Subayı Vizyonda

Holywood yapımı olan ve kadrosunda Ben Kingsley ile beraber Haluk Bilginer ve Selçuk Yöntem'i de bulunduran Osmanlı Subayı bugün gösterime girdi.

15929