Justice League Üzerine

Justice League yeni fragmanıyla DC severleri sanıyoruz mutlu etti. En azından bir çoğunu!

  • 119PAYLAŞIM
  • 19922OKUMA
justice league

Konumuz son günlerde fazlasıyla odaklandığımız Justice League filmi. Önce görseller ve mini karakter tanıtım videolarıyla gözleri üzerine çeken Warner Bros. dün de fragmanı paylaşarak ortalığı ayağa kaldırdı. Biz de sizlerle fragmanı sosyal medya üzerinden paylaşmıştık. Şimdi biraz fragman üzerine bir iki kelime edelim istedik. Neden? Yani fragman güzel ama üzerine de bir şeyler yazılmalı.

DC karakterlerini Marvel’a göre çok daha sert ve karanlık göstermekte kararlı gibi görünüyor. Bu seriler için doğru bir seçim gibi geliyor bize. Ayrıca filmin tonu da öyle görünüyor. Zack Snyder’ın gerçekten bu sefer nasıl bir iş çıkartacağını çok çok merak ediyoruz. Sonuçta Batman V Suparman’de işler pek de yolunda gitmedi. Film iç içe bir sürü şey anlatayım derken ana hikayeyi fazlasıyla bulandırmıştı. Şimdi ise büyük bir fırsat var Snyder’ın elinde. Fragmandan umutluyuz. Yani bu sefer bazı pürüzleri, filmi nasıl yapmaları gerektiğine en başından karar verip öyle bir film çektilerse zaten herkes mutlu olacaktır. Dünyanın en fazla bilinen kahramanlarını çizgi-roman sever herkes beyaz perdede görmek istiyor iyi bir filmle.

Peki fragmana eleştiri yapsak! Özellikle bir nokta var. Karakterler karanlık görünüyor dediğimiz konuya değinmek istiyoruz tekrar. Özellikle bir tanesi üzerinden. Batman’i biz Batman v Superman’de gerçekten çok sert haliyle gördük. Suçluları damgalıyordu hatırlarsanız. Ama şimdi sanki biraz sakinlik durumu var ve filmin tek espri yapan adamı o olacak gibi. Olmasın, bu ne demiyoruz. Keşke en başında biraz daha böyle bir Batman görseydik. Kaldı ki film içinde neler yapacağını da bilmiyoruz. Ancak Ben Affleck’in bu rol için cidden doğru tercih olduğuna inandırmıştı bizi Batman v Superman, hatta filmin en iyi üç şeyinden biri buydu. Diğerleri de Wonder Woman, ve Wonder Woman’ın müziği idi. Gal Dadot da Wonder Woman için doğru tercih olduğunu kanıtlamıştı.

Sonuç olarak Justice League’in bu fragmanına biz mutlu olduk. Heyecanla da beklemeye devam ediyoruz. 17 Kasım 2017’de vizyonda olacak filmin Türkçe altyazılı fragmanına da buradan ulaşabilirsiniz.

 

Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

3595

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4039

Genç Süper Kahramanlar Titans İle Bir Araya Geliyor

Warner Bros. TV'nin heyecanla beklenen süper kahraman serisinde karakterler birbir görücüye çıkıyor.

2804

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3458