2 Oscar’lı Tom Hanks “Bios”un vizyon tarihini aldı

Tom Hanks’in başrolünü üstlendiği bilim kurgu filmi “Bios” vizyon tarihine kavuşurken, Hanks’in bu filmde dünyada kalan son adamı canlandıracağı öğrenildi.

İlginç konusuyla dikkat çeken film, 2 Ekim 2020’de vizyona girecek

Filmin yönetmenliğini “Hardhome”, “Battle of the Bastards” ve “The Winds of Winter” gibi önemli “Game of Thrones” bölümlerinde yönetmenlik yapmış olan Emmy ödüllü Miguel Sapochnik üstleniyor. Senaryosuna Craig Luck ve Ivor Powell ikilisinin imza attığı filmin yürütücü yapımcıları arasında yönetmen Sapochnik, Oscar ödüllü Robert Zemeckis, Craig Luck ve Andy Berman yer alıyor.

Tom Hanks filmde dünyada kalan son adam ve kendi faniliğiyle yüzleşen bir mucit olan Finch karakterine hayat verecek. Ölmekte olan Finch, öldükten sonra köpeğine göz kulak olması için bir robot yapar. Robot zamanla, hayatı, aşkı, dostluğu ve insan olmanın ne demek olduğunu öğrenecektir.

Universal Pictures iki filminin daha vizyon tarihlerini açıkladı. Mackenzie Davis, Finn Wolfhard ve Brooklynn Prince gibi isimlerin rol aldığı gerilim ve korku filmi “The Turning” 22 Şubat 2019’da vizyonda olacak. Gail Mancuso imzalı “A Dog’s Journey”i ise 17 Mayıs 2019’da izleyeceğiz.

 

Tom Hanks’in en iyi 10 filmi

Ünlü aktör Tom Hanks'in en iyi 10 filmini sizler için derledik.

3500

The Post Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Steven Spielberg'in yönettiği dram türündeki The Post filminden ilk fragman yayınlandı.

3770

Tom Hanks Bios Filminde

Usta oyuncu Tom Hanks Bios adını taşıyan bir bilim kurgu filminin başrolünü üstlenecek.

2835

Spielberg Belgeseli Geliyor

Unutulmaz yapımların yönetmeni Steven Spielberg'ün uzun metrajlı belgeselinden fragman yayınlandı.

3063