Ghost in the Shell Vizyonda

Merakla beklenen manga uyarlaması Ghost in the Shell bugün vizyona girdi.

  • 175PAYLAŞIM
  • 29260OKUMA

31 Mart tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Kült bir mangadan aynı adla ve hikayeyle uyarlama olarak çekilen Ghost in the Shell ile ilgili beklentiler değişkenlik gösterse de filmin genel olarak büyük merak uyandırdığını söyleyebiliriz. Yönetmen koltuğunda oturan Rupert Sanders’in ikinci filmi olan  Ghost in the Shell’in başrolü ise Scarlett Johansson’a ait. İlk olarak 1995 yılında anime olarak çekilen film şimdi de gerçek kişilerle bir eser haline getiriliyor.

Oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken filmde Johansson dışında, Juliette Binoche, Michael Pitt, Michael Wincott, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Rila Fukushima, Danusia Samal, Lasarus Ratuere, Yutaka Izumihara ve Tuwanda Manyimo yer alıyor.

Ghost in the Shell 2029 yılına götürecek bizleri. Teknolojinin gelişimiyle insanların makine haline gelmeye başladığı bir dönemde geçen hikaye, insanların makinelerden farklı olması temeline odaklanıyor.”

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

2972

Black Widow filminin yönetmeni belli oldu

Güzel oyuncu Scarlett Johasson'ın başrolünde yer aldığı Black Widow filminin yönetmeni, Iron Man 2'nin yönetmenliğini de yapan Cate Shortland oldu.

2867

Scarlett Johansson transseksüel rolünden ayrıldı!

Scarlett Johansson gelen tepkilerin ardından transseksüel suçlu imparatoru Jean Marie Gill rolünden ayrılma kararı aldı.

2741

Scarlett Johansson transeksüel rolünde

Yer alacağı yeni projesinde transeksüel rolünde olacak Scarlett Johanssson eleştiri oklarının da hedefinde oldu

3280