Biz Size Döneriz Gösterimde

Genç kadrosu ve farklı hikaye anlatımıyla dikkat çeken Biz Size Döneriz bugün vizyona girdi.

  • 211PAYLAŞIM
  • 35312OKUMA

31 Mart tarihinde gösterime giren filmlerin detaylarını ve fragmanlarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu hafta vizyonda yerini alan filmlerden hangisi sizin için daha ideal, seçim sizin!

Daha önce iki farklı korku-gerilim filmi Alamet-i Kıyamet ve Mihrez: Cin Padişahı’nı yönetmiş olan genç yönetmen Doğa Can Anafarta bu defa çok farklı bir işle karşımıza çıkıyor.

Başrollerini Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz  ve Tuğçe Kurşunoğlu’nun paylaştığı filmin kadrosunda Murat Eken, Yetkin Dikinciler, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş ve Haldun Boysan da yer alıyor.

Üniversiteyi daha yeni bitiren altı gencin iş hayatına atılma maceralarını izleyeceğimiz filmde aslında günümüzün genç neslinin problemlerine de şahit olacağız. “Bir iş görüşmesi en fazla ne kadar kötü gidebilir? İş görüşmesine gidip iş görüşmemeyi başarmak mümkün müdür? 4 TL benzinle bir araç ne kadar yol gidebilir? Ya da sadece gidebilir mi? Bir insan kendisine hiç dönülmeden “Biz size döneriz.” cevabını en fazla kaç kez duyabilir? İş bir aşk mıdır yoksa aşk bir iş midir?” Biz Size Döneriz bu sorulara cevap arıyor…

Diriliş Ertuğrul’a sürpriz transfer! “Ertuğrul ona aşık olacak”

Diriliş Ertuğrul'un 5. sezonu merakla beklenirken TRT 1 Kanal Koordinatörü Kurtuluş Zeydan'dan diziye ilişkin bomba açıklamalar geldi.

2674

Her Şey Mümkün Gösterimde

Başrollerinde Yetkin Dikinciler ile Azra Akın'ın yer aldığı Her Şey Mümkün filmi gösterime girdi.

15295