3 Kuşak Filminden Yeni Fragman

Gaby Dellal'ın yönettiği ve senaryosunu Nikole Beckwith ile kaleme aldığı 3 Kuşak filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Filmin kadrosu ise dikkat çekici!

Gaby Dellal‘ın yönettiği ve senaryosunu Nikole Beckwith ile kaleme aldığı 3 Kuşak filminin kadrosunda usta aktris Susan Sarandon, iki Oscar adaylığı bulunan ünlü aktris Naomi Watts ve Uyuyan Güzel’e yeni bir bakış açısı kazandıran Maleficent ve Cannes Film Festivali’nde farklı tepkilerle karşılaşan Neon Demon filmlerinden de tanıdığımız 19 yaşındaki oyuncu Elle Fanning‘in başrollerini üstlendiği 3 Generations,  cinsiyetini değiştirmek için ameliyat olmak isteyen genç kız Ray’in ailesi ve kendisiyle mücadelesini anlatıyor.

 

“Ray doğumunda kendisine atanan bedenle mücadele eden ve cinsiyetini değiştirmek isteyen bir genç.  Annesi Maggie ise Ray’in biyolojik babasının izini sürmeli ve Ray’in değişimi için yasal olan izini almalıdır. Dolly de Ray’in lezbiyen olan büyükannesidir ve şimdi erkek bir torunu olduğunu kabul etmekte zorlanmaktadır. Her biri kendi kimliğiyle yüzleşmeli, kabul ve anlayış ile bu değişimi benimsemeyi öğrenmek zorundadır.”

Filmin Türkiye gösterim tarihi ise 7 Temmuz!

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

49119

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

5523

Sherlock devam edecek mi? Freeman açıkladı

Sherlock Holmes’un modern uyarlaması Sherlock'un yeni sezon çalışmaları belirsizliğini koruyor

5929

45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

6244