To The Bone’dan Fragman

Başrollerini Lily Collins ve Keanu Reeves’in paylaştığı yeni Netflix filmi To The Bone’dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl Türkiye’ye giriş yapan Netflix, dizi ve filmleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Sundance Film Festivali’nde prömiyerini yapan To The Bone’un başrollerinde Lily Collins ve Keanu Reeves var. Filmin kadrosunda Carrie Preston, Liana Liberato, Lili Taylor ve Alex Sharp da yer alıyor.

Buffy the Vampire Slayer’ın senaristlerinden Marti Noxon‘un senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda da yer aldığı film 14 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

 

 

“20 yaşındaki Ellen anoreksiya hastası genç bir kızdır. Gençlik yıllarında birçok insanın yaşadığı zayıflama takıntısına sahip olmuştur. Bu takıntısında biraz fazla ileri giden Ellen’ın ailesi sonunda bu duruma el koyar. Bir doktor tarafından yönetilen ve aynı soruna sahip insanların bir arada bulunduğu bir grup evine giden Ellen, bağımlılığıyla nasıl baş edeceğini çözmeye çalışır. Film, anoreksiya hastası olan insanların içinde bulundukları ruh halini, sosyal hayata adapte olma süreçleri ve yaşadıkları zorlukları ortaya koyuyor.”

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2604

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3220

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2779

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3084