A Quite Place İle Tamamen Sessizliğe Hazır Mısın?

Altın Küre ödüllü yıldız Emily Blunt'ın başrollerini üstlendiği Sessiz Bir Yer'den ilk altyazılı fragman geldi.

sessiz-bir-yer

Chuck rolü ile tanınan, DC Comics’in sevilen kahramanı Shazam’ı beyaz perdeye taşıyacak oyuncu olarak seçilen John Krasinski ile karşımıza son olarak Trendeki Kız ile çıkan, Altın Küre ödüllü yıldız Emily Blunt’ın başrollerini üstlendiği Sessiz Bir Yer’den ilk altyazılı fragman geldi.

Krasinski’nin başrolü üstlenmenin yanı sıra yönetmen koltuğuna da oturduğu ve senaryosunu Scott Beck ve Bryan Woods ile birlikte yazdığı korku-gerilim filmi “Sessiz Bir Yer” ilgi çekici konusuyla öne çıkıyor.

sessiz-bir-yer

Ses, korku filmleri için anahtar elementtir ve çoğu zaman sessizlik de aynı etkiyi yaratır. En iyi korku sahneleri, başarısını ikisi arasındaki savaşa borçludur. John Krasinski’nin yönettiği A Quite Place (Sessiz Bir Yer) için yayınlanan ilk fragman da, sessiz kaldığınız sürece güvende olduğunuz bir atmosfer yaratıyor.

A Quite Place(Sessiz Bir Yer) Filminin Konusu:

2 çocuklu bir aile, ormanın derlinliklerinde sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir.

A Quite Place(Sessiz Bir Yer) Filminin Fragmanı:A Quite Place(Sessiz Bir Yer) Filmi 6 Nisan 2018’de vizyonda bizleri bekliyor olacak.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3623

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3262

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3619

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2856