The Strangers 2 Dehşet Dolu Sahnelerle Geri Dönüyor

Serinin devam filminde, bir gece yarısı sıradan bir aileyi terörize eden maskeli psikopatları ve ailenin hayatta kalma mücadelesini anlatacak.

the-strangers-2

Aviron Pictures, yaklaşık on yıldır beklenen The Strangers: Prey at Night filminin ilk fragmanını yayınladı.Yaklaşan bu yeni korku filmi 2008 tarihli ve kısa bir sürede kült filmler arasında anılan The Strangers’ın devamı niteliğinde olacak.

Orijinal The Strangers oldukça iyi bir performans göstermiş ve sadece 9 milyon dolar gibi küçük bir bütçeyle çekilmiş olmasına rağmen 82 milyon dolar hasılat elde etmişti. Yönetmen Johannes Roberts’in devam filmi ile ne yaptığını ilk filmi seyredenler merak ediyor olmalı. Filmin senaryosu ise The Forest filmiyle adını sinema dünyasına duyuran Ben Ketai’ye ait.

the-strangers-2

1981’de Kaliforniya’daki Keddie’de Sharp ailesinin üç üyesi ve aile dostlarından birinin ölü bulunmasından esinlenerek, gerçek bir hikayeden uyarlanan The Strangers’ın devam filminin konusu ise, bir gece yarısı sıradan bir aileyi terörize eden maskeli psikopatları ve ailenin hayatta kalma mücadelesini anlatacak.

Keddie cinayetleri olarak bilinen olayı araştırmak istiyorsanız, geç saatlerde yapmamanızı tavsiye ederiz.

The Strangers 2 Filminin Fragmanı:Oyuncu kadrosunda Mad Men dizisinden tanıdığımız Christina Hendricks, Martin Henderson, Bailee Madison ve Lewis Pullman’ın yer aldığı The Strangers 2, 9 Mart 2018’de vizyonda olacak.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3805

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3395

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3791

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2979