Ailecek Şaşkınız, Mart ayı açılış rekoruyla geldi!

Yönetmen Selçuk Aydemir ile ünlü komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeniden bir araya geldiği Ailecek Şaşkınız, 680 bin seyirci tarafından izlenerek açılışını Box Office Türkiye'nin zirvesinde gerçekleştirdi.

  • Çalgı Çengi ve Düğün Dernek serisine imza atan yönetmen Selçuk Aydemir ile oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir en yeni projesi Ailecek Şaşkınız, 680.409 seyirci tarafından izlenerek tüm zamanların en iyi Mart ayı açılışı rekorunun yeni sahibi oldu. Ailecek Şaşkınız böylelikle, birlikte beşinci filmlerine imza atan üçlünün en iyi açılış yapan ikinci filmi oldu (Bu alanda Düğün Dernek 2: Sünnet 1 milyon 380 bin seyirciyle bir numarada yer alıyor)

Box Office Türkiye: Ailecek Şaşkınız, Mart ayı açılış rekoruyla geldi!

  • Son iki hafta sonunun gişe lideri Hadi Be Oğlum, vizyondaki üçüncü hafta sonunda 92.354 seyirci tarafından izlenerek listede ikinci sırada yer alırken, dünya genelinde gişeyi domine eden Marvel filmi Black Panther 67.794 seyirciyle kendine üçüncü sırada yer buldu. Murat Şeker’in yönetmenliğini üstlendiği Görevimiz Tatil, gösterimdeki ikinci hafta sonunda 58.458 seyirciyle dördüncü sırada yer alırken, hafta sonunu listenin beşinci sırasında kapatan film ise Jennifer Lawrence’ın yeni filmi Kızıl Serçe (Red Sparrow) oldu.
  • (Boxoffice)

 

Zirve Süper Kahramanların!

Türkiye gişe verilerine göre 27-29 Nisan hafta sonunda Box Office listesinde zirve değişikliği gerçekleşirken zirveyi Avengers: Sonsuzluk Savaşı zirveyi aldı.

1799