Al Pacino’dan Yeni Bir Film “The Pirates of Somalia”

The Pirates of Somalia, 15 Aralık 2017 tarihinde vizyondaki yerini alarak seyirciyle buluşacak.

The-Pirates-of-Somalia

The Pirates of Somalia(Somali Korsanları)’dan Fragman Yayınlandı

Yönetmen koltuğunda Bryan Buckley’nin oturduğu, Evan Peters’ın başrolü üstlendiği The Pirates of Somalia (Somali Korsanları) filminden yeni fragman yayınlandı.

The Pirates of Somalia, 15 Aralık 2017 tarihinde vizyondaki yerini alarak seyirciyle buluşacak.

The Pirates of Somalia(Somali Korsanları)’dan İlk Posterler Yayınlandı

somali-korsanları

The Pirates of Somalia Filminin Konusu:

Jay Bahadur’un The Pirates of Somalia: Inside Their Hidden World kitabından uyarlanan The Pirates of Somalia, genç gazeteci Jay’in idolü Seymour Tolbin’le olan kısa görüşmesinden sonra hayatını kökten değiştirip Somali’ye giderek ömür boyu sürecek olan bir hikâyenin peşine düşmesini konu alıyor. Somali korsan çetelerinin ardındaki gerçeklere ve siyasete olan etkisini ortaya koyan film Jay Bahadur’un gerçek hayat hikâyesine dayanıyor.

somali-korsanları

Filmde Jay Bahadur’a Evan Peters hayat verirken, Jay’in idolü Seymour Tolbin karakterinde karşımıza usta oyunca Al Pacino çıkıyor. The Pirates of Somalia’nın kadrosunda Barkhad Abdi, Melanie Griffith ve Russel Posner gibi isimler yer alırken yönetmen koltuğunda ise Asad filmiyle Oscar’a aday gösterilen Bryan Buckley oturuyor.

The Pirates of Somalia, 15 Aralık 2017 tarihinde vizyondaki yerini alarak seyirciyle buluşacak.

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3451

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

4200

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2856

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4354