All The Money İn The World Her şeye Rağmen Vizyona Giriyor

Zengin kadrosuyla dikkat çeken "All the Money in the World"ten son fragman yayınlandı.

Bol Yıldızlı “All the Money in the World”ten Son Fragman Geldi


“All the Money in the World”ten Christopher Plummer’lı Teaser Geldi

Christopher Plummer, All the Money in the World’ün yeni teaserında göründü! İlk olarak Kevin Spacey ile anlaşılan role, Spacey’in taciz skandallarının ardından projeyle ilişiğinin kesilmesi sayesinde geçen Plummer, ünlü Amerikalı milyarder fabrikatör John Paul Getty’ye hayat veriyor.


Ridley Scott’ın Son Filmi All the Money in the World İçin Kevin Spacey’nin Silindiği Yeni Posterler Yayınlandı

Sony, hakkında birden fazla cinsel saldırı suçlamas bulunan Kevin Spacey’nin, Christopher Plummer ile yer değiştireceğini ve filmdeki Spacey’nin tüm sahnelerinin yeniden çekileceği duyurmuştu.

Kevin Spacey’yi All the Money in the World filminde öne çıkardıktan sadece birkaç hafta sonra, Sony, şimdi Christopher Plummer’ın adını taşıyan yeni posterleri yayınladı.

All-the-Money-in-the-World

Filmin 22 Aralık tarihindeki orijinal yayın tarihini de bozmamaya kararlı görünen yönetmen Ridley Scott, filmi üreten ve finanse eden Imperative Entertainment ile eşi görülmemiş bir karar vererek, sekiz günde tamamlanan ve Spacey’nin büyük oranda tek başına yer aldığı sahnelerin hepsinin yeniden çekileceği ilan edince, Christopher Plummer, milyarder J. Paul Getty rolüne bürünmüştü.

Son olarak filme dair Kevin Spacey’nin adının yer almadığı yeni posterler yayınlandı. Yeni posterlerden birinde sadece kanlı bir kulak bulunuyor. Michelle Williams ve Mark Wahlberg’in karakterlerinin paparazzi ile çevrili bekleyen bir arabanın içine girdiği diğer poster ise daha önce yayınlanan bir kare baz alınarak tasarlandı.

All-the-Money-in-the-World

Kevin Spacey başrolünü oynadığı “All the Money in the World” filminden çıkarıldı.

22 Aralık’ta vizyona girmesi planlanan ve Oscar yarışında adı geçen All the Money in the World filminin başrolü Kevin Spacey’nin, geçtiğimiz günlerde çıkan taciz iddialarının ardından filmin yönetmeni Ridley Scott ve Sony tarafından filmden çıkarılmasına karar verildi.

Filmde Amerikalı iş adamı John Paul Getty’yi canlandıran Kevin Spacey yerine Christopher Plummer geçecek. Plummer’ın sahnelerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde çekilmesi ve filmin 22 Aralık’taki vizyon tarihine yetiştirilmesi bekleniyor.

kevin-spacey

Elbette bu çekimler sadece Christopher Plummer ile sınırlı kalmayacak. Filmin diğer oyuncuları Mark Wahlberg ve Michelle Williams’ın da yapılacak yeniden çekimlere katılmaları gerekiyor. Kaynaklar Kevin Spacey’nin filmde tek başına oldukça fazla karede yer aldığını ve bu açıdan bakınca bu yer değiştirmenin mümkün olabileceğini söylüyor, ancak yine de filmi zorlu bir süreç bekliyor.
Kevin Spacey’nin patlak veren taciz iddialarının ardından yıldızı olduğu House of Cards’daki rolü de askıya alınmış, yine bir Netflix filmi olan Gore’un kadrosundan da çıkarılmıştı.

Ridley Scott’ın Son Filmi “All The Money In The World”den Poster ve Fragman Yayınlandı

All the Money in the World’ün oyuncu kadrosunda Michelle Williams, Kevin Spacey, Mark Wahlberg, Romain Duris, Charlie Plummer ve Timothy Hutton yer alıyor. Filmin senaryosunu ise David Scarpa kaleme aldı.

All the Money in the World Filminin Konusu:

16 yaşındaki John Paul Getty’nin kaçırılması ile başlayan olaylar, anne Gail’in zengin büyükbabasından fidye parasını istemesi ve Spacey’nin canlandırdığı büyükbabanın bunu reddetmesi ile gelişir. Umutsuzca çırpınan Gail bundan sonra oldukça öfkeli ve saldırgan bir tutum içerisine girer. Gerçek sevginin karşısında zamana karşı bir yarış başlamaktadır.

All the Money in the World Filminin Fragmanı:Film 22 Aralık 2017’de vizyona girecek.

All-the-Money-in-the-World

Mile 22 filminden yeni fragman geldi

Mark Wahlberg başrollüğünde, gerilim filmi Mile 22'den yeni fragman geldi.

2947

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4074

House Of Cards Final Sezonu Çekimleri Yeniden Başlıyor

Final sezonunun çekimleri 8 Aralık itibarıyla kaldığı yerden devam edecek.

3084

Dedikodu Kazanı: Tecavüz, Taciz, Bağış, Kovulma, Tutuklama…

Sinema gündeminin dedikodu kazanı başlasın! İşte haftanın öne çıkan dedikoduları...

3248