Black Lightning Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

The CW platformunun yeni yılın ilk ayında izleyici karşısına çıkaracağı süper kahraman dizisi Black Lightning yeni teaser videolarını görcücüye çıkardı.

black-lighting

Black Lightning Uyarlamasından Yeni Videolar

The CW platformunun yeni yılın ilk ayında izleyici karşısına çıkaracağı süper kahraman dizisi Black Lightning yeni teaser videolarını görcücüye çıkardı.
Black Lightning’den Çarpıcı Bir Afiş Yayınlandı

The CW’nin merakla beklenen dizisi prömiyer için gün sayıyor.

black-lighting

16 Ocak’ta CW kanalında prömiyer yapmaya hazırlanan süper kahraman dizisi Black Lightning, teaser videolarının ardından çarpıcı bir postere kavuştu.


Black Lightning’in Prömiyer Bölümüne İlk Bakış

CW ‘da izleyici karşısına çıkacak süper kahraman dizisi 16 Ocak’ta prömiyer yapıyor.

black-lighting

CW tüm süperkahramanlarınin bir araya geldiği dört bölümlük Crisis on Earth-X’i yayınlandığı gece, yeni dizisi Black Lightning’i de görücüye çıkardı. 16 Ocak’ta CW’de The Flash’in yayının hemen ardından prömiyer yapacak süper kahraman serisinden ilk teaser videolar ve görseller geldi.

Black Lightning’in Tony Isabella ve Trevor Von Eeden tarafından yaratılan başkarakteri Jefferson Pierce iki çocuk babası, lisede müdür olarak çalışan bir adamdır. Jefferson aynı zamanda kendini muhitteki suç çetelerinin gençlere bulaşmasını önlemeye adar ve böylelikle yerel bir kahramana dönüşür. Ne var ki Jefferson büyük bir sırla yaşamaktadır. Bundan yaklaşık dokuz yıl önce başka türden bir süper kahraman olan Jefferson, elektriği istediği şekilde kontrol edebilen maskeli kahraman Black Lightning’dir ve bu süper güçlerini doğup büyüdüğü şehri beladan korumak için kullanmıştır. Bu zorlu görevin kendisinde ve ailesinde yarattığı tahribat onu süper güçlerini bir kenara bırakıp sıradan bir hayat kurmaya iter. Ancak suçun yeniden tavan yapmasıyla maskesini tekrar takmak zorunda kalacaktır.


Black Lightning’den İlk Görsel Geldi

Çizgi romandan televizyona transfer olan yapımlar kervanına katılan Black Lightning sonunda yüzünü gösterdi. The Flash, Arrow ve Supergirl gibi yapımların altında imzası bulunan Greg Berlanti’nin yaratıcılığını üstlendiği dizi; yıllar önce emekli olan süper kahraman Jefferson Pierce’in geri dönüş hikayesini konu alacak. Black Lightning’in başrollerinde Cress Williams, China Anne McClain, Nafessa Williams ve Christine Adams yer alacak.
Yapımın yönetmeni Salim Akil yaptığı açıklamada “Çocukluğumdan beri bu hikaye hakkında çok şey biliyorum. Hayatımda şiddet, ölüm, umutsuzluk ve dünyada kimse seni önemsemiyormuş hissiyatına uzak değilim. Çizgi romanlar benim için bundan kaçışın tek yoluydu. Ben 13 yaşındayken Black Lightning’i okumaya başladım ve sonunda bizi kurtarabilecek biri olduğunu hissettim. Şimdi dizi olarak Black Lightning başkalarına umut olacak.” dedi. Dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı henüz belli değil.

black-lighting

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3815

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3409

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3798

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

3007