Amazon Komedi Dizilerini İptal Etmeye Karar Verdi

Amazon üç yeni komedi dizisinin iptaline karar verdi.

  • 19PAYLAŞIM
  • 3073OKUMA
Amazon

Buna göre Tig Notaro’nun One Mississippi’si iki sezonun ardından, Jill Soloway imzalı I Love Dick ve Jean-Claude Van Damme’ın ekrana geri döndüğü komedi dizisi Jean-Claude Van Johnson ise ilk sezonlarının ardından ekran yolculuğunun sonuna geldi.

Tig Notaro’nun yarı otobiyografik dizisi One Mississippi, ikinci sezonuyla eleştirmenlerden tam not almıştı. Dizi, yürütücü yapımcısı Louis C.K.’in taciz skandalı patlak verdiğinde de gündeme gelmişti.

Kevin Bacon’ın başrolünde yer aldığı ve Altın Küre ödüllü Transparent’ın yaratıcısı Soloway’in imzasını taşıyan I Love Dick bu iki büyük artıya rağmen ekranda tutunmayı başaramadı.

Aksiyon ikonu Van Damme’ın imzasını attığı Jean-Claude Van Johnson ise yayınlandıktan sadece bir ay sonra hızlı bir iptal kararıyla karşılaşmış oldu.

Netflix’le sıkı bir yarış içerisinde olan Amazon’un komedi dizilerini temizlemeye başlaması, daha ciddi dramalara yönelme kararıyla bağdaştırılıyor.

Amazon, Salma Hayek’in dizisine göz dikti!

Paul Feig’in yürütücü yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde ise ünlü Meksikalı aktris Salma Hayek’in yer aldığı komedi dizisi, Amazon’un yakın takibine girdi.

2779

Amazon ‘The Peripheral’ romanını uyarlıyor

Çok satan yazar Willian Gibson’ın bilimkurgu romanı The Peripheral, Amazon tarafından ekrana uyarlanıyor.

2496

“Yüzüklerin Efendisi” Efsanesi Dizi Oluyor

Yüzüklerin Efendisi'nin dizi haklarını Amazon kaptı.

3164