Solo Batman Filminde Ben Affleck’in Yerine Sürpriz Bir İsim Geliyor

Söylentilere göre Warner Bros, Ben Affleck'ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor.

  • 22PAYLAŞIM
  • 3623OKUMA
batman

Batman filmi hakkında yeni bir söylentiye göre, Warner Bros, Ben Affleck’e hafiften ayar olmaya başladı ve Affleck’ten vazgeçerek başrolü Jake Gyllenhaal’a vermeyi düşünüyor. Kara Şövalye’nin DC Extended Universe’deki geleceği oldukça belirsiz ve Affleck’in rolü sürdürmek konusunda kararsız kaldığı ortada. Yapımcı Charles Roven da son açıklamasında, yönetmen Matt Reeves’in çekeceği filmde Affleck’in rolünü tekrar canlandıracağına ikna olmuştu olmasına ama durum pek netlik kazanmış değil.
Geçen ay, Jon Hamm’ın Bruce Wayne/Batman rolünü devralacağına dair söylentilerle birlikte, Reeves’in Batman’ı solo filminin senaryosunu da yeniden yazacağına dair bir söz çıktı. Bununla birlikte, haber resmi olarak onaylanmadı, zira Batman’ın geliştirme aşamasında henüz tamamlanmamış bir senaryo yoktu. Bu arada, rolü kimin oynayacağına dair spekülasyonlar arttı ve eninde sonunda yeni filmde Batman olacak ismin Jake Gyllenhaal olacağına dair haberler yayıldı.
Gyllenhaal’un yeni Batman olacağına dair dedikodular yayan kaynağın ifadeleri ise şöyle: ”Gyllenhaal muhtemelen yeni Batman olacak. Ama Affleck henüz bitirmedi. Önemli olan şu; onun stüdyo ile hala bir sözleşmesi var. Ama stüdyo Affleck üzerinde durmaktan vazgeçti. Eğer sözleşmesinden dönerse, Jake kesinlikle içeride. Tuhaf bir durum. Bu çocuklar birbirlerinin kaderini kontrol ettiklerini biliyorlar.”

Jake Gyllenhaal Örümcek-Adam’a katılıyor mu?

Jake Gyllenhaal'un "Spider-Man 2" filminde rol alacağı iddia ediliyor.

2751

Genç Süper Kahramanlar Titans İle Bir Araya Geliyor

Warner Bros. TV'nin heyecanla beklenen süper kahraman serisinde karakterler birbir görücüye çıkıyor.

2842

Bu Hafta Sinema Dünyasındaki Gelişmeler

Bu haftaki sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4739

Yeni Joker DiCaprio Olabilir

Martin Scorsese'nin yöneteceği solo Joker filminin başrolü için Leonardo DiCaprio'nun adı geçiyor.

3542