Animasyon Filmi Ayı Paddington 2 Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Sevilen Ayı Paddington'ın teyzesi Lucy'ye hediye etmek istediği kitabın çalınmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

Ayı-Paddington-2

Paul King’in yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu Paddington’ın devam filmi, sevilen Ayı Paddington’ın teyzesi Lucy’ye hediye etmek istediği kitabın çalınmasıyla gelişen olayları konu ediniyor.

İlk filmin bay ve bayan Brown’ı Hugh Bonneville ve Sally Hawkins’in yanı sıra Julie Walters, Peter Capaldi ve Jim Broadbent de kadroda yer alırken, sakar ayıcığın orijinal sesi ise bir kez daha Ben Whishaw olacak. Filmin yeni karakteri Phoenix Buchanan adlı kendini beğenmiş bir oyuncuyu ise Hugh Grant canlandıracak.

Yönetmen koltuğunda yine Paul King’in yer aldığı devam halkası ülkemizde 24 Kasım’da vizyonda

Ayı-Paddington-2

Ayı Paddington 2 Filminin Konusu:

Paddington Brown ailesinin bir üyesi olmuş, sürekli taşıdığı marmelatları ve bitmeyen neşesi ile mahallenin en popüler sakini haline gelmiştir.
Paddington teyzesi Lucy’nin 100’üncü yaş günü için mükemmel bir hediye arayışına girer. Bir antika dükkanında istisnai bir animasyon kitabına denk gelen kahramanımız bu kitabı teyzesine hediye alabilmek için türlü oyunlar çevirir. Kitap birden yok olur ve Paddington kitabı çalan hırsızı bulabilmek için elinden gelenin fazlasını yapar.

Ayı Paddington 2 Filminin Fragmanı:

Ayı Paddington Filmi Oyun Oldu

Dünyanın öncü mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, STUDIOCANAL ve The Copyrights Group, üç Vivendi şirketi bir araya gelerek Ayı Paddington™ adında bir oyun yaptı. Paddington markasının resmi oyunun bugün itibari ile iPhone, iPad, iPod touch, Android ve Windows mağazalarında yerini aldı.

Vizyon Filmleri – 29 Aralık 2017

29 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3497

Van Gogh’un Hayatını Loving Vincent İle Daha Yakından Tanıyalım

Hugh Welchman ve Dorota Kobiela'nın yönettiği "Loving Vincent", ünlü ressam Van Gogh'un hayatını, ressamın tablolarından esinlenerek hazırlanan bir estetikle gözler önüne seriyor.

4239

Slumber Filmiyle Korkmaya Hazır Olun

Maggie Q'nun başrolünde yer aldığı "Slumber", kendini karanlık bir ruh ile mücadele içerisinde bulan Alice'in hikâyesini anlatıyor.

2888

Kalp Atışı Dakikada 120 İçin Geri Sayım Başladı

Robin Campillo'nun yönettiği ve prömiyerini Cannes Film Festivali'nde gerçekleştiren Kalp Atışı Dakikada 120, 1990'ların başında AIDS'e karşı farkındalık yaratmaya çabalayan Act-Up Paris aktivist örgü

4428