Aquaman Çekimleri Başladı

Jason Momoa'nın canlandırdığı Aquaman’in çekimleri başladı. Filmden ilk görseli de yönetmen James Wan paylaştı.

aquaman

Game of Thrones’un  Khal Drogo’su olarak tanıdığımız Jason Momoa‘nın canlandırdığı Aquaman’in çekimleri başladı. Filmden ilk görseli de yönetmen James Wan paylaştı.

James Wan’ın yönetmenlik koltuğunda oturduğu DC evreninin bu yapımının kadrosu da bir hayli zengin. Mera rolünde Amber Heard, Aquaman’in sadık yardımcısı Nuidis Vulko rolünde Willem Dafoe ve Aquaman’in kötü kalpli yarı kardeşi Orm rolünde Watchmen’in Nite Owl’u Patrick Wilson yer alıyor. Filmin senaryosu David Leslie Johnson’ın kaleminden çıkıyor.

Aquaman olarak Jason Momoa ilk olarak Batman v Superman: Adaletin Şafağı filminde karşımıza çıkmıştı. Bu yıl da Justice League filminde Aquaman’i göreceğiz.

Aquaman 5 Ekim 2018′de Türkiye’de vizyonda olacak.

“Arthur Curry kendiyle ilgili büyük bir gerçeği keşfetmiştir. Kendisi okyanuslar altında inşa edilen Atlantis krallığının tahtının varisidir. Ancak Aquaman’in sinsi yarı kardeşi Orm, Atlantis tahtını istemektedir. Arthur Curry, Aquaman, kendisine kalan mirasa sahip çıkmalı ve halkının başına geçmelidir.”

Aquaman’den altyazılı fragman

Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden altyazılı ilk fragman geldi

2569

Aquaman’den ilk poster

Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolü ile hafızalarda yer edinen Jason Momoa'nın başrolünde yer aldığı Aquaman filminden ilk poster geldi

3182

Bruce Willis ve Jason Momoa aynı projede!

Bol yıldızlı Los Angeles'ta Gizli Görev filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

2258

Jason Momoa Bu Sefer Braven Filmi ile Uyuşturucuya Savaş Açıyor

Jason Momoa’lı “Braven”dan ilk fragman yayınlandı.

3259