Yeni Fragman Geldi!

Netflix'in Marvel ile ortaklığı son sürat devam ediyor. The Defenders'ın altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz!

  • 91PAYLAŞIM
  • 15152OKUMA

Marvel Sinema Evreni yoluna tam gaz devam ederken bir yandan da dizi dünyasında başarılı yolculuğuna devam ediyor. Netflix ile ortak olarak oluşturulan evrende şimdi de tüm kahramanlar bir araya geliyor. Agents of S.H.I.E.L.D. ile başlayan serüven son olarak Iron Fist ile devam etmişti. Bu iki dizi dışında, Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage dizilerini izleme şansı yakalamıştık. Şimdi ise tüm kahramanları bir araya gelerek The Defenders’ı oluşturacak. Dizinin ilk altyazılı fragmanı da yayınlandı.

Dört kahramanın bir arada olacağı dizide başrollerde Krtsten Ritter, Mike Colter, Charlie Cox ve Finn Jones olacak. Dizinin konusu hakkında şimdilik kesinleşen bilgiler yok…8 bölümden oluşacak dizinin ne zaman başlayacağı da henüz netleşmedi. Ayrıca dizide The Punisher’ın yer alıp almayacağı da netleşmiş değil…

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2678

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3336

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3220

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2590