Arif V 216’da Seda Bakan Yer Alacak

Uzun zamandır merakla beklediğimiz yeni Cem Yılmaz projesinin tarihi belli oldu.

Cem Yılmaz, yıllardır sadece komedyen değil, gerçekten iyi bir sinemacı. Her Şey Çok Güzel Olacak filminden itibaren yer aldığı hemen hemen tüm filmlerde çok özgün karakterleri canlandırmasıyla hepimizin sevgisini kendisine karşı daha da arttırdı. Kendi yazdığı hikayeler ve canlandırdığı karakterler de onun sinema tarihimizin en önemli insanlarından biri durumuna şimdiden getirmiş oldu. Ve şimdi de G.O.R.A.’dan tanıdığımız 216 ile Arif’in hikayesini sinemaya taşıyacak olan başarılı sanatçı bizleri yeniden fazlasıyla heyecanlandırdı. Daha önce Arif karakterini A.R.O.G. filminde de izlemiştik ancak 216’yı uzun zaman sonra yeniden görmek hepimizi çok mutlu edecek. Bu konuda Ozan Güven’e de böyle bir karakteri harika canlandırdığı için teşekkür ediyoruz.

Filmde Seda Bakan’ı Da İzleyeceğiz

Filmin senaryosunu yazan Cem Yılmaz, kadın başrol oyuncusu olarak da Seda Bakan ile çalışmaya karar verdi. Özellikle Karde Payı dizisinde komedi oyunculuğunu kanıtlayan Seda Bakan’ın filme çok yakışacağına inanıyoruz. Daha önce Behzat Ç dizisinde de izlediğimiz başarılı oyuncu ile Cem Yılmaz’In bir araya gelmesi güzel olacaktır.

Filmin şimdilik gelen detayları bu kadar. 2018’de geleceğini biliyoruz ancak kesin tarihi henüz netleşmiş değil.

Arif v 216 yeniden vizyona giriyor

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden tanıdığımı Arif ve Robot 216'nın macerasını anlattığı Arif v 216, yeniden vizyona giriyor.

2832

Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Komedi Filmi

IMDb'de aldıkları puana göre son 20 yılın en iyi 15 Türk komedi filmini sizin için derledik.

5303

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4669

Vizyon Filmleri – 5 Ocak 2018

5 Ocak 2018'de gösterime girecek olan 4 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

2874