Salazar’ın İntikamı’ndan Türkçe Altyazılı Fragman

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragman yayınlandı!

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminden gelen son fragmana biz tam anlamıyla bayıldık ve şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı izleme şansımız var. Serinin ilk filmlerine geri dönüş hissi veren bu fragmandan dolayı gerçekten çok mutluyuz. Jack Sparrow’un Kaptan Salazar ile olan geçmişini de gösteren fragmanı türkçe altyazılarıyla da izlemenizi, kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Serinin 5. Filmi olan Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı Karayip Korsanları’nı efsaneleştiren kadroyu da tekrar bir araya getiriyor. Kaptan Hector Barbossa olarak Geoffrey Rush, Will Turner olarak Orlando Bloom yeniden karşımızda olacak. Filmin adını da vere Kaptan Salazar’ı ise usta aktör Javier Bardem canlandırıyor. Filmin kadrosunda Kaya Scodelario, Stephen Graham da bulunuyor. Ayrıca The Beatles üyelerinden, efsane Paul McCartney de filmde küçük bir rol üstleniyor. Filmin yönetmenlik koltuğunu ise Joachim Rønning ve Espen Sandberg paylaşıyor.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı’nın beyaz perde ile buluşacağı tarih ise 26 Mart 2017

Johnny Depp’in yeni filmi City of Lies’ten ilk fragman geldi

Johnny Depp'in çözülmemiş davalara bakan bir dedektife hayat verdiği City of Lies'ın yönetmen koltuğunda Brad Furmanoturuyor.

2415

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu haftada sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

3003

Hollywood’un Hırçın Çocuğu Johnny Depp’i Yakından Tanımaya Ne Dersiniz?

Hayatını kendi kurallarına göre şekillendiren ve son yılların en ikonik Hollywood yıldızlarından birisini tanımaya ne dersiniz?

7147

Tartışılan Mother! Filminden Müthiş Poster!

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filminden yeni poster geldi.

3808