Arif v 216’ya Hazırlık

Arif v 216 filminin kamera arkası görüntüleri yayınlandı, kaçırmayın!

arifv216

Cem Yılmaz uzun süredir üzerinde çalıştığı Arif v 216 ile ilgili ilk paylaşımlarını yapmaya başladığında, herhalde bir fragman ve görsel ile bizleri heyecanlandırıp öylece bırakacak diye düşünmüştük ve uzun süre filmle ilgili bir detay görmeyi beklemiyorduk. Ancak tam tersi oldu. Cem Yılmaz önce kadroda yer alan başrol oyuncularını bir bir Instagram hesabından paylaştı, sonra da filmin kamera arkası çalışmasından kısa bir video yayınladı.

G.O.R.A. ve A.R.O.G. sonrası Arif’in yeni hikayesinde hikayenin detaylarını henüz bilmiyoruz. Ancak fragmanda gördüğümüz üzere 216’nın Arif’in yanına, Dünyaya geldiğini öğrenmiştik. Filmin kadrosunda Cem Yılmaz ve Ozan Güven haricinde, Seda Bakan, Zafer Algöz, Can Yılmaz ve Özkan Uğur yer alıyor.

Videoda filmin fragmanın çekimini ve filmle ilgili bazı detayları görüyoruz, iyi seyiler…

Arif v 216 yeniden vizyona giriyor

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden tanıdığımı Arif ve Robot 216'nın macerasını anlattığı Arif v 216, yeniden vizyona giriyor.

2709

Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Komedi Filmi

IMDb'de aldıkları puana göre son 20 yılın en iyi 15 Türk komedi filmini sizin için derledik.

5131

Demet Akbağ’lı Komedi “Görevimiz Tatil” İçin Geri Sayım Başladı

Bol yıldızlı "Görevimiz Tatil" ile soğuklara şifa gibi bir yaz komedisine hazır olun.

4116

Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

4557