Assassin’s Creed Filminin İkinci Resmi Fragmanı Bizlerle

Michael Fassbender’in hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği Assassin’s Creed filminin ikinci resmi fragmanı yayımlandı. Oyun dünyasını kasıp kavuran Assassin’s Creed serisinin beyazperde ‘de oldukça başarılı olacağını ve sonunda oyunların filmleri kötü olur düşüncesini kıracağını düşündüğümüz bu yapım büyük bir heyecanla bekleniyor. Callum Lynch (Fassbender) adlı birinin Abstergo tarafından yakalanışını ve atalarından Aguilar’ın hatıralarına erişebilmek […]

  • 15PAYLAŞIM
  • 2506OKUMA

Michael Fassbender’in hem yapımcılığını hem de başrolünü üstlendiği Assassin’s Creed filminin ikinci resmi fragmanı yayımlandı.

Oyun dünyasını kasıp kavuran Assassin’s Creed serisinin beyazperde ‘de oldukça başarılı olacağını ve sonunda oyunların filmleri kötü olur düşüncesini kıracağını düşündüğümüz bu yapım büyük bir heyecanla bekleniyor.

Callum Lynch (Fassbender) adlı birinin Abstergo tarafından yakalanışını ve atalarından Aguilar’ın hatıralarına erişebilmek için zorla Animus’a bağlandığını konu alan filmin geçmiş sahneleri 15. yüzyıl İspanyasında, Engizisyon devrinde geçecek.

İlk fragmana kıyasla çok fazla yeni sahne görmüyoruz, ama son zamanlarda fragman niyetine tüm önemli sahneleri gösterdiği için eleştiri aldığını söylemeliyiz.