Charlie’nin Çikolata Fabrikası Tekrar Çekilecek!

İkinci defa beyazperdeye uyarlanan bu yapım da ikincisinde Johnny Depp’in mükemmel oyunculuğuyla gönülleri fetheden Tim Burton imzalı yapımı 2005 yılında seyirci ile buluşmuştu. Fantastic Beasts and Where to Find Them filmlerinin yapımcısı David Heyman ve Warner Bros bu defa başka bir klasik için bir araya geliyor. Variety’nin haberine göre Warner Bros. Willy Wonka’nın haklarını Roald […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2618OKUMA

İkinci defa beyazperdeye uyarlanan bu yapım da ikincisinde Johnny Depp’in mükemmel oyunculuğuyla gönülleri fetheden Tim Burton imzalı yapımı 2005 yılında seyirci ile buluşmuştu.

Fantastic Beasts and Where to Find Them filmlerinin yapımcısı David Heyman ve Warner Bros bu defa başka bir klasik için bir araya geliyor.

Variety’nin haberine göre Warner Bros. Willy Wonka’nın haklarını Roald Dahl Estate’den satın aldı ve yeni bir film için hazırlıklara başladı. Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı ve Saturday Night Live’ın genç yazarı Simon Rich yeni uyarlamada senaryoyu üstlenecek. Yeni film, Willy Wonka’nın izlediğimiz hikayesinden önceki maceralarını ele alacak.