Assassin’s Creed’den Yeni Teaser!

Merakla beklenen bilgisayar oyun serisi olan Assassin’s Creed film uyarlamasında çok umutluyuz. Yep yeni teaser ile tekrar kendi hatırlatan yapım 23 Aralık 2016 ‘da ülkemizde vizyona girecek. Fransız oyun firması olan Ubisoft bilgisayar oyunu olarak dünyada bir çok hayranı olan oyunun film uyarlamasıda heyecanla bekleniyor. Oyun uyarlamalarını kötü olmasının önündeki kötü kadere de dur diyecek […]

  • 15PAYLAŞIM
  • 2436OKUMA

Merakla beklenen bilgisayar oyun serisi olan Assassin’s Creed film uyarlamasında çok umutluyuz. Yep yeni teaser ile tekrar kendi hatırlatan yapım 23 Aralık 2016 ‘da ülkemizde vizyona girecek.

Fransız oyun firması olan Ubisoft bilgisayar oyunu olarak dünyada bir çok hayranı olan oyunun film uyarlamasıda heyecanla bekleniyor. Oyun uyarlamalarını kötü olmasının önündeki kötü kadere de dur diyecek mi hep beraber göreceğiz.

Konusu ise kısaca; Sıradan bir barmen olan Desmond, bir gün sebebini bilmediği biçimde kaçırılır. Kendisini kaçıran kişilerse büyük bir şirkettir ve Desmond’u Animus adlı üst teknolojiye sahip bir makineye bağlamak isterler. Bu makine sayesinde Desmond’ın pek çoğu suikastçı olan atalarının anılarına ve hafızlarına erişim imkanı bulur. Oldukça tehlikeli ve ölümcül olan dövüş sanatlarına ulaşmaya çok az kalmıştır…

Michael Lesslie’nin orijinal senaryosundan çekilecek filmin yönetmeni ise Justin Kurzel olacak! Filmin başrolünde X-Men: Apocalypse’te Erik Lehnsherr (Magneto) olarak seyredeceğimiz Michael Fassbender yer alırken ayrıca Marion Cotillard, Jeremy Irons ve Brendan Gleeson filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.