Cem Yılmaz’dan Arif ve 216 Filmini Geliyor!

Cem Yılmaz ismini en son Deli Aşk filminin yapımcılığını üstlendiği haberleriyle duyduğumuz Cem Yılmaz, uzun zaman önce duyurduğu Arif ve 216 film projesinin senaryosuna başladığını duyurdu. Cem Yılmaz G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinde izlediğimiz Arif karakterini tekrar sinemaseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yılmaz, Arif ile 216’nın hikayesini yazmaya başladığını sosyal medyadan duyurdu. Bu yaz bu filmi yazıyorum! A […]

  • 16PAYLAŞIM
  • 2646OKUMA

Cem Yılmaz ismini en son Deli Aşk filminin yapımcılığını üstlendiği haberleriyle duyduğumuz Cem Yılmaz, uzun zaman önce duyurduğu Arif ve 216 film projesinin senaryosuna başladığını duyurdu.

Cem Yılmaz G.O.R.A. ve A.R.O.G. filmlerinde izlediğimiz Arif karakterini tekrar sinemaseverler ile buluşturmaya hazırlanıyor. Yılmaz, Arif ile 216’nın hikayesini yazmaya başladığını sosyal medyadan duyurdu.

Bu yaz bu filmi yazıyorum!

A photo posted by Cem Yılmaz (@cmylmz) on


Gora’dan tanıdığımız bu ikilinin maceralarını görmeyi beklediğimiz sinema filmi için Cem Yılmaz senaryo yazımına başlamış.

Gorünmeyen ekranda “Arif ve 216” hikayemin satırları.

A photo posted by Cem Yılmaz (@cmylmz) on

Cem Yılmaz ile birlikte çalışan ve 216 karakterine hayat veren Ozan Güven de projede yer alacak. Arif ve 216 filmiyle ilgili gelecek detayları sizlere duyurmaya devam edeceğiz

Oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Özkan Uğur ve Özge Özberk’ün yanı sıra şarkıcı Mustafa Sandal’ın da filmde yer alacağı haberleri geliyor. Cem Yılmaz twitter hesabından filme ait bir afiş de paylaştı.
arifve2016_afis