Atomic Blonde Gösterime Girdi

Charlize Theron ve James McAvoy'lu Atomic Blonde bugün vizyona girdi.

  • 184PAYLAŞIM
  • 30881OKUMA

Atomic Blonde‘un kadrosunda Oscar ödüllü Charlize Theron başrolde yer alıyor. Filmde ayrıca Parçalanmış ile karşımıza çıkan James McAvoy ve yeni nesil Mumya filminde izlediğimiz mumya prensesi Sofia Boutella, Toby Jones, James Faulkner, Eddie Marsan ve Roland Møller yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğundaki isim ise John Wick’in yapımcılarından ve ilk filmin ortak yönetmenlerinden David Leitch.

Atomic Blonde Fragmanı

 

Atomic Blonde Konusu

“Lorraine Broughton, MI6’in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine’in gelişi gizli kalmayacaktır. Tehlikeli suikastçı kısa sürede kendisine tuzak kurulduğunu anlar. Bunu yapan teşkilatın içinden biridir. Lorraine artık kendi hayatı ve değer verdiği herkes için bu tuzağın içinden kurtulmalı ve gizemi çözmelidir.”

 

The Last Face Fragmanı Yayınlandı

Sean Penn’in yönettiği ve başrollerinde Charlize Theron ile Javier Bardem’in yer aldığı The Last Face filminin fragmanı yayınlandı.

25827

Atomic Blonde Türkçe Dublajlı Fragmanı

Charlize Theron ve James McAvoy'lu Atomic Blonde filminin Türkçe dublajlı fragmanını kaçırmayın!

22530

Atomic Blonde Filminden Son Fragman Yayınlandı

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde filminin son fragmanı yayınlandı.

27496

Atomic Blonde’dan Türkçe Fragman

Universal Pictures'ın yeni yapımı Atomic Blonde'dan Türkçe fragman ve poster geldi.

27759